Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Fikret Orman’dan Trabzonspor’a

Fikret Orman’dan Trabzonspor’a
Son Güncellenme : 26 Oca 2015 15:49

Fikret Orman'dan Trabzonspor'a
Beşiktaş Kulübü, Hamburg’da forma giyen Tolgay Arslan’ın transferiyle ilgili olarak ilk resmi açıklamayı yaptı. Başkan Fikret Orman, “Biz ‘Trabzonspor’u transferde ezdik’ gibi bir davranış içerisinde bulunmadık” diye konuştu

Beşiktaş Kulübü, Hamburg’da forma giyen Tolgay Arslan’ın transferiyle ilgili olarak ilk resmi açıklamayı yaptı. Siyah-beyazlıların Kamu Aydınlatma Platformu’na yaptığı açıklamada, Tolgay’ın transferi için görüşmelerin başladığı duyuruldu.

FİKRET ORMAN’DAN TRABZONSPOR’A
Tolgay Arslan’ın KAP’a bildirilmesinin ardından Beşiktaş Başkanı Fikret Orman BJK TV’de canlı yayına bağlanarak gurbetçi oyuncunun imza sürecinden yaşananları anlattı. İşte Orman’ın açıklamaları…

“Bu oyuncular gencecik insanlar. Sadece kamuoyuna ve taraftarınıza şirin gözükmek için oyunculara anormal rakamlar teklif etmek doğru değil. Bugün verelim, yarın ne olursa olsun gibi gibi tavır asla sergilemedik. Biz bu ciddiyetten hiçbir zaman uzaklaşmadık. Futbolu hava atman organı olarak kullanmadık. Erdal Torunoğulları önemli bir çalışma yapmıştır. Kimse nereye gittiğini ve nasıl bir görüşme yaptığını bilmemektedir. Transfer için akılcı girişimlerde bulunmuştur. Oyuncu Beşiktaş’ı tercih etmiştir. Biz ‘Trabzonspor’u transferde ezdik’ gibi bir davranış içerisinde bulunmadık. Trabzonspor oyuncuya yazılı olarak 2 milyon euro ve ayrıca maç başı ücretler teklif etmesine rağmen Tolgay bizim makul seviyelerimizi kabul etmiştir. Bizim amacımız Trabzonspor’u bir transferle ezmek değildir. Beşiktaş’ta böyle bir zihniyet yoktur.”

TOLGAY ARSLAN BEŞİKTAŞ’TA

AZİZ YILDIRIM’A CEVAP VERDİ
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın havuzun bozulmasına yönelik açıklamalarına tepki gösteren Fikret Orman, “Bunlar gündem oluşturmak için yapılan açıklamalardır. Havuzu bozmanın kimseye bir katkısı olmayacak. Yalnız havuz bozulursa ki, ben bunun imkansız olduğunu düşünüyorum. Bozulduğunu kabul edelim, bu olaydan en fazla kazançlı çıkacak kulüp Beşiktaş olacaktır. Bizim havuzu bozma gibi bir düşüncemiz yoktur. Olsa da bizim için fark etmez. Hodri meydan deriz ama Beşiktaş diğer kurumlara saygılı bir kurumdur. Rakiplerimizin menfaatleri de bizim için önemlidir. Anadolu kulüplerinin gelir itibariyle kazanç sağlamalarını doğru buluyoruz” diye konuştu.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış