Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Fenerbahçe’den yalanlama geldi

Fenerbahçe’den yalanlama geldi
Son Güncellenme : 14 Nis 2014 20:56

Fenerbahçe'den yalanlama geldi
Sarı-Lacivertli kulüp, bugün “Çılgın kutlama hazırlığı” başlığı altında verilen haberi yalanladı

Fenerbahçe Kulübü, bir açıklama yayınlayarak bir internet sitesinde yayınlanan haberi yalanladı.

Sarı-Lacivertli kulüpten yapılan açıklamada “Çılgın kutlama hazırlığı” başlığı altında verilen haber için “Taraftarlarımızın şampiyonluk kutlamalarına adres olarak kurumsal ve hassasiyeti yüksek yerler olan Beşiktaş Adliyesi, Çağlayan gibi yerler, özel olarak ’pilot adres’ seçilmek sureti ile kulübümüz ve taraftarlarımız aleyhine birtakım provokatif haberler yapma gayreti içerisine girildiği, tarafımıza ulaşmıştır.” ifadeleri kullanıldı.

Kulüpten yapılan açıklama şu şekilde;

“BU BİR SUÇ DUYURUSUDUR!
Bugün, Sporx internet sitesinde, taraftarlarımızın şampiyonluk kutlamalarına adres olarak kurumsal ve hassasiyeti yüksek yerler olan Beşiktaş Adliyesi, Çağlayan gibi yerler, özel olarak ’pilot adres’ seçilmek sureti ile kulübümüz ve taraftarlarımız aleyhine birtakım provokatif haberler yapma gayreti içerisine girildiği, tarafımıza ulaşmıştır.

Amaç çok net ve açıktır.

Bu haber söz konusu sitenin yanlı ve yalan yayınlarıyla artık engelleyemeyecekleri şampiyonluklarımıza ilişkin değil, şampiyonluk kutlamalarımızı provoke etmek üzere kurgulanmış tehlikeli bir oyundur.

Bununla birlikte;

Taraftarlarımızı terörize ederek, bir takım provakatif gruplara yol göstermek suretiyle taraftarımız ile emniyet birimlerini karşı karşıya getirerek yaşanacak toplumsal kaostan beslenmeye çalışanlar çok tehlikeli ve yanlış bir oyunun içerisindedirler.

Söz konusu sitede yer alan haberlerin vehametinden hareketle, Türk sporu hatta toplumsal kaos ve kargaşa yaratma amaçlı bu haberleri yalanlamak ve altında imzası bulunanlar hakkında yasal takibat yapma görevi kulübümüzde olduğu kadar Yargı Organlarının da yetki ve sorumluluğundadır.

Bununla birlikte söz konusu provakatif haberin izlediği yöntem, anılan sitenin Genel Yayın Yönetmeni’nin bazı kulüplerin sözcülüğünü üstlenme ve bazı kesimlere şirin gözükerek kendine yer edinme çabalarını da aşar mahiyettedir.

Bu nedenle söz konusu “Yalan ve Toplumsal İhanet Unsurları” taşıyan ve açıkça ’Suç’ içeren bu haber hakkında Cumhuriyet savcılarımızı göreve çağırıyoruz.

Kulübümüz, bu konuda üzerine düşen görev ve sorumluluğu derhal ve kararlılıkla yerine getirecektir.

Bu vesileyle, söz konusu sitenin kulübümüzle ilgili bu ve bundan sonraki haberlerine itibar edilmemesini de önemle rica ederiz.

Saygılarımızla,

Fenerbahçe Futbol A.Ş.”

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış