Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Fenerbahçe İlhan Cavcav’ı bombaladı

Fenerbahçe İlhan Cavcav’ı bombaladı
Son Güncellenme : 26 Oca 2015 15:49

Fenerbahçe İlhan Cavcav'ı bombaladı
Fenerbahçe Kulübü, resmi internet sitesinden yaptığı açıklama ile Aziz Yıldırım ve Mahmut Uslu hakkında dün sert demeçler veren Gençlerbirliği Kulübü başkanı İlhan Cavcav’a aynı sertlikle karşılık verdi

Fenerbahçe Kulübü’nden sert açıklama… Sarı Lacivertliler, resmi internet sitesinden İlhan Cavcav’ın, dün Aziz Yıldırım hakkında “Evinde otursun” ve Mahmut Uslu için de “Topu görse bomba zanneder” açıklamalarına tepki gösterdi.

Sarı-lacivertli kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklama şöyle:
“Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım’ın, Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu’nda yaptığı açıklama sonrasında bazı kulüp başkanlarının Başkanımız ve Genel Sekreterimiz hakkındaki karşı beyan ve açıklamaları tarafımızdan dikkatle takip edilmektedir.

Öncelikli tavsiyemiz, bu karşı beyan ve görüşlerin ifade edilmesi sırasında genel ahlak ve terbiye kuralları nezdinde haddin aşılmamasına yöneliktir.

Gerek bu kişilerin yaşı, fiziksel ve ruhsal sağlık durumları, gerekse futbol camiasında geçirilen yılların tarafımızda oluşan hatırı ve sabrı sınırsız değildir. Adli tıp raporu olmadan şahsi malvarlığı üzerinde dahi tasarrufta bulunamayacak durumda olanların Türk Futbolu’nun üzerinde hala söz sahibi olabildiklerini düşünmeleri, içinde bulundukları fiziksel durumun bir sonucu olsa da, Fenerbahçe Spor Kulübü olarak tüm spor camiasını, Fenerbahçe ve Fenerbahçe’nin değerleri hakkında yapılan ve yapılacak açıklamalarda çok daha dikkatli ve özenli olmaya davet ettiğimizi kamuoyuna duyururuz.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ”

İLHAN CAVCAV’IN AÇIKLAMALARI İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış