Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > "Fenerbahçe çok başka"

"Fenerbahçe çok başka"
Son Güncellenme : 27 Eyl 2014 10:38

"Fenerbahçe çok başka"
Yunan “Onsports” sitesine konuşan Diego Ribas, Fenerbahçe Kulübü hakkında övgü dolu sözler kullandı

Brezilyalı oyuncu, SarıLacivertli kulübe gelmekle en iyi kararı verdiğini belirtti. Diego şunları söyledi: “Beni isteyen diğer takımlar hakkında konuşamam ama F.Bahçe’yi seçtim çünkü çok iyi projeler var. Türkiye’nin en büyük kulübü. Sonuç olarak en iyi kararı verdiğimi görüyorum. İstanbul’a gelip Fenerbahçe ile tanıştığımda doğru kararı verdiğime emin oldum.”

“ŞAMPİYON TAKIMDAYIM”
“Hedefim tabii ki F.Bahçe ile şampiyon olmak. Şu anda şampiyon takımdayım. Yeniden şampiyon olabilmek için en iyisini vermeye çalışıyorum. Yeniden şampiyon olabiliriz çünkü çok iyi bir takımız, çok iyi bir hocamız var ve tüm şartlar bu şampiyonluk için uygun. Eşi benzeri olmayan bir taraftar grubuna sahibiz. Harika bir başkanımız, iyi bir yönetimimiz ve iyi oyuncularımız var. Burada gerçek bir aile atmosferi mevcut. Burada olmaktan dolayı çok memnunum.”

“ÇOCUKLARA YARDIM YAPILIYOR”
“F.Bahçe’de çok fazla imkan ve tesis var. Bir kulüpten çok daha fazlası… Taraftar ürünleri satılan bir mağazamız var, adı Fenerium. Sadece futbol ürünleri değil günlük kıyafetler de üretilen çok geniş bir ürün yelpazesi var. Birçok ülke ile ilişki halindeyiz; Amerika’dan Almanya’ya, Fransa’dan İsviçre’ye. Ve sadece F.Bahçe ile ilgilenmiyorlar birçok sosyal organizasyonla çocuklara yardımcı oluyorlar. Düşünsenize bir kulübün kendisine ait GSM operatörü bile var! Bütün futbolcular Fenercell’liyiz.”

“MİLLİ TAKIM ŞANSIM VAR”
“Brezilya Milli Takımı için hala şansım olduğunu düşünüyorum. Tabii ki çok fazla seçenek var. Dünyanın her yerinde oyuncularımız var. Geçmişte bunu başardım ve çok iyiydi. Umarım yeniden dönerim. Bunun için çok çalışmalı ve Fenerbahçe ile iyi sonuçlar almalıyım. Bunu da yapacağım.”

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış