Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Fenerbahçe aşkı ameliyat dinlemedi

Fenerbahçe aşkı ameliyat dinlemedi
Son Güncellenme : 20 Oca 2015 18:55

Fenerbahçe aşkı ameliyat dinlemedi
Konya’da zorlu bir apandisit ameliyatı geçiren Fenerbahçeli taraftar Sıla Güneş, operasyonun üzerinden 12 saat bile geçmeden taraftarı olduğu sarı-lacivertlilerin, kulüp başkanı Aziz Yıldırım’ın da katıldığı organizasyonuna iştirak etti. Güneş, programın sonuna kadar çok sevdiği takımını yalnız bırakmadı

Konya’da ikamet eden, Konya Fenerbahçeliler Derneği üyesi de olan Güneş, önceki gün akşam saatlerinde karın ağrısı şikayetiyle özel bir hastaneye gitti. Doktorun apandisit teşhisi koymasıyla hemen ameliyat edilmesine karar verilen Güneş, ameliyata alındı.
Operasyonun ardından doktorların istirahat etmesi gerektiği uyarısında bulunan Güneş, ameliyatın üzerinden 12 saat bile geçmemesine rağmen Fenerbahçe’nin “Hedef 1 Milyon Üye” projesinin tanıtım gecesine katıldı. Program boyunca ağrı kesici iğnelerle ayakta durmaya çalışan Güneş, takımının yanında oldu.

Güneş, programdan önceki gece saat 24.00 civarında apandisit ameliyatına alındığını söyledi.

FENERBAHÇE AŞKIYLA
Zorlu bir ameliyat geçirdikten sonra sabah kalktığında Fenerbahçe’nin “Hedef 1 Milyon Üye” projesinin tanıtım gecesi olduğunu hatırladığını belirten Güneş, şöyle devam etti:

“Gitmek istediğimi doktorlara söyledim. Doktorlar bana ‘Gitme, senin için tehlike olabilir’ dedi. Ben gitmekte ısrar edince dayanamadılar ve programa katıldım. Program boyunca ağrı kesici iğnelerle ayakta durdum. Ancak Fenerbahçe aşkıyla buraya gelmek istedim. Durumum ne olursa olsun hem eşimi hem de Fenerbahçe’yi yalnız bırakmak istemedim.” Güneş, Fenerbahçe sevgisinin her şeyden önce geldiğini dile getirdi.

“TARAFTARLIK VE AİDİYET BÖYLE BİR ŞEY”
Konya Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Bülent Kaşdoğan da Sıla Güneş’in gerçek Fenerbahçe taraftarı olduğunu ve takımını böyle önemli bir günde yalnız bırakmadığını ifade etti.

Güneş’in acil ameliyata alınıp zorlu bir ameliyat geçirmesine rağmen geceye gelmesinin kendisini duygulandırdığını vurgulayan Kaşdoğan, şunları kaydetti:

“Bir insan başının ağrımasını bile bahane edip, önemli bir organizasyona gitmiyor. Ancak Sıla hanım apandisit ameliyatı olmasına rağmen Aziz Yıldırım ve Fenerbahçe’nin yanında oldu. Taraftarlık ve aidiyet böyle bir şey. Kendisi zaten geceyi beğendiğini ve hiç acı hissetmediğini söyledi.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış