Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > F.Bahçe’nin yeni divan başkanı!

F.Bahçe’nin yeni divan başkanı!
Son Güncellenme : 19 Tem 2014 16:49

F.Bahçe'nin yeni divan başkanı!
Fenerbahçe Spor Kulübü’nde Yüksel Günay’ın vefatı nedeniyle yeni Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük seçildi

Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu Başkanlığı’na Vefa Küçük seçildi.

Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde gerçekleştirilen Yüksek Divan Kurulu olağan toplantısında, nisan ayında vefat eden eski başkan Yüksel Günay’ın yerine Yüksek Divan Kurulu Başkanlığı için yapılan seçim işlerini yürütmek üzere Seçim Divan Başkanlığı’na tek aday olan Turgut Gür getirildi.

Turgut Gür, kendilerine verilen dilekçeye göre iki aday olduğunu belirterek, adaylardan Zafer Uzunoğlu’nu konuşması için kürsüye çağırdı. Uzunoğlu, dilekçesini 3 ay önce verdiğini, Vefa Küçük’ün aday olduğunu öğrenince Küçük lehine adaylıktan çekildiğini açıkladı. Bunun üzerine açık oylama şeklinde yapılan seçime tek aday olarak giren Vefa Küçük, oybirliğiyle divan başkanlığına getirildi. Görevinden ayrılan Yüksek Divan Kurulu Başkan Vekili Adnan Ersan’ın yerine de yapılan seçimde tek aday olan Nuri Nejat Akdoğan oybirliğiyle seçildi.

Vefa Küçük ve Nuri Nejat Akdoğan’ın 2015 Nisan ayı Yüksek Divan Kurulu toplantısına kadar görev yapacağı, nisan ayında Yüksek Divan Kurulu Başkanlığı ve üyeleri için yeniden seçim yapılacağı kaydedildi.

KÜÇÜK: YÖNETİMİMİZE DESTEK OLACAĞIZ
Vefa Küçük, seçildikten sonra yaptığı konuşmada, kulüp başkanı Aziz Yıldırım ile kulübe aynı anda üye olduklarını, Metin Aşık yönetiminde de aynı yönetimde yer aldıklarını belirterek, “Daha sonra başkanlık yarışında rakip olduk. Fenerbahçe’nin gelişmesi, birlik ve beraberliğimiz sayesinde bugün sayın başkan orada oturacak inşallah ben de burada oturacağım. Bundan büyük mutluluk olmaz” dedi.

Kulübün daha başarılı olması için çalışacaklarını aktaran Küçük, “Kulübümüzün daha başarılı olması konusunda bizler danışma ve tavsiye organı olarak, başta yönetimimize destek olacağız. Yönetim ve diğer kurullarımızla dayanışma içinde kulübümüzü başarıdan başarıya götürmeye inşallah bizim de katkımız olacaktır” diye konuştu.

Bu arada, yönetim kurulu tarafından hazırlanmış üyelik ve temsili üyelik yönergesi, şubeler yönergesi, iç denetim yönetmeliği ile personel yönetmelikleri tüzüğünün 46-2 c maddesi gereğince oluşturularak ihtisas komitesine inceletilerek yönetim kuruluna görüş verilmesi için Yüksek Divan Kurulu Başkanlık Divanı’na yetki verildi.

Üyelerden Ogün Altıparmak’ın kulüpte kadın futbol şubesi kurulmasıyla ilgili önergesi de yönetim kuruluna iletildi.

Başkanlık seçimini ardından Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu’nun olağan toplantısı sona erdi. Yüksek Divan Kurulu, üyelere bu akşam Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde iftar verecek.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış