Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > F.Bahçe’den açıklama

F.Bahçe’den açıklama
Son Güncellenme : 08 Tem 2013 18:36

Fenerbahçe Kulübü, transfer dedikoduları üzerine yeni bir açıklama yaptı. Sarı-lacivertlilerin açıklaması bu kez yayıncı kuruluş Lig TV’yi hedef aldı

Fenerbahçe Kulübü, transfer dedikoduları üzerine yeni bir açıklama yaptı. Sarı-lacivertlilerin açıklaması bu kez yayıncı kuruluş Lig TV'yi hedef aldı

İşte sarı-lacivertlilerin resmi internet sitesinden yapılan o açıklama…

“Dün resmi yayın organlarımız vasıtasıyla bulunduğumuz açıklamada, UEFA Tahkim Kurulu kararına göre bazı yabancı oyuncularımızın satılacağı yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını vurgulamıştık.

Buna karşın –üzülerek görmekteyiz ki-, yayın haklarını elinde bulunduran ve kulüplerin marka değerini koruması hatta yükseltmesi gereken Lig TV, açıklamamızı da görmezden gelmek kaydıyla, Tahkim Kurulu kararını takiben bazı yabancı oyuncularımızı elden çıkaracağımız yönünde bir habere imza atmıştır.

Bu anlayış nedeniyle yayıncı kuruluşu kınıyoruz.

Bir kez daha belirtmek isteriz ki, UEFA Tahkim Kurulu’ndan çıkacak karar her ne olursa olsun, ‘olası bir zorunluluk’ ile kadro planlamamızda herhangi bir değişiklik olmayacaktır.

Yeni sezon planlamamıza dair bir takım çalışmalar, Türkiye Futbol Federasyonu’nun önceki yıl duyurduğu ve bu sezon hayata geçecek olan 6+0+4 yabancı sınırlamasına dair kurala uymak adına hayata geçirilebilir.

Kamuoyunun bilgisine bir kez daha sunarız.”

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış