Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > “F.Bahçe ile problemim yok”

“F.Bahçe ile problemim yok”
Son Güncellenme : 15 Haz 2013 18:13

Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Fenerbahçe Genel Kurul Üyesi Salim Karabacak’ın, 18 Haziran Salı günü gerçekleştirilecek Türkiye Futbol Federasyonu Olağan Genel Kurulunda kulübü temsil edecek delegeler arasında yer almasıyla ilgili açıklama yaptı

"F.Bahçe ile problemim yok"

Hacıosmanoğlu, bordo-mavili kulübün internet sitesinde yayımlanan açıklamasında, Trabzonspor Kulübü’nde değişim, yenilenmeye duyulan ihtiyaç ve Türk futbolunda ahlaklı, adaletli anlayışı hakim kılmak amacıyla göreve geldiklerini belirterek, “Emek hırsızlarıyla mücadelemiz dün olduğu gibi bugün de yarın da devam edecektir. Ne yazık ki göreve başladığımızdan bu yana sergilediğimiz kararlı tutumdan rahatsız olan, Trabzonspor’u dert etmeyen kendini bilmez bazı çevreler adeta bizim açığımızı yakalamışçasına kamuoyuna yalan yanlış bilgilerle haber aktararak gerçek niyetlerini ortaya koymaktadırlar” ifadelerini kullandı.

Bu tavırları sergileyenlerin art niyet taşıdıkları ve ahlak sorunları yaşadıklarını düşündüğünü vurgulayan Hacıosmanoğlu, şöyle devam etti:

“Yıllardan beri verdiğimiz bu mücadelede Fenerbahçe gibi güzide bir kulübümüzle hem kurumsal hem de şahsi olarak hiçbir problemimiz bulunmamaktadır. O camianın çok önemli insanları dostumdur, yine çok önemli insanları akrabamdır. Bizim mücadelemiz Türk futbolunu kirletmeye çalışan emek hırsızlarına karşıdır. Şahsım Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı’nda maç izleyip çıktığımda dahi taraftarlar tarafından sevgi ve saygıyla karşılanan bir insanım. Bu durum bugüne kadar olduğu gibi bundan böyle de aynı şekilde devam edecektir”

Kendilerinin “emek hırsızlarına” karşı verdikleri mücadeleyi kimsenin basite indirgemesine fırsat tanımayacaklarını belirten Hacıosmanoğlu, şunları kaydetti:

“Bu gerçekler ışığında kardeşim gibi yakın gördüğüm ve çok eski dostum olan Trabzonsporlu, Trabzonspor kongre üyesi, Sürmeneli Salim Karabacak kardeşimin, hasbelkader bir dostu tarafından Fenerbahçe genel kurul üyesi yapılmasını farklı yönlere çekmek, kabul edilebilir bir yaklaşım tarzı değildir. Bugüne kadar Fenerbahçe’yle hiçbir ilişkisi olmayan, o takımın maçına dahi gitmeyen Salim Karabacak, onu Fenerbahçeli olarak lanse edenlerden daha çok Trabzonlu ve Trabzonsporludur. Bu durum onu tanıyanlar tarafından da çok yakından bilinmektedir.

Salim Karabacak başkanlığa adaylığımı koyduğum ilk genel kurulda da yönetim kurulu üyesi adayları arasındaydı ancak listemizdeki sıkışıklıktan dolayı kendisini ekibimize alamamıştık. Bu konuyu bizim emek hırsızlarıyla verdiğimiz mücadelede farklılaştığımız gibi kamuoyuna aktarmanın ahlakla bağdaşır bir yanı yoktur. Biz kez daha altını çizerek vurgulamak istiyorum. bizim Fenerbahçe camiasıyla bir sorunumuz bulunmamaktadır. Mücadelemiz bu güzide kulübü kendi çıkarları uğruna kullanan emek hırsızlarıyladır. Temiz Türk futbolu adına da bugüne kadar olduğu gibi bundan böyle de aynı mücadelemiz var olduğumuz sürece devam edecektir.”

Açıklamanın son bölümünde, Salim Karabacak’ın, Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu’nun kendisine sorun olmadığını belirtmesine rağmen, pazartesi günü noter kanalıyla bilgisi haricinde üye olduğu Fenerbahçe genel kurul üyeliğinden istifa edeceği belirtildi.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış