Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > "Evladımsınız"

"Evladımsınız"
Son Güncellenme : 25 Eki 2014 11:44

"Evladımsınız"
Teknik direktör İsmail Kartal, dün tüm oyuncularını bir araya toplayıp duygulandıran bir konuşma yaptı

HTSPOR / Ferudun NİĞDELİOĞLU

Galatasaray yenilgisi sonrasında Sarı-Lacivertliler’in üzerinde kara bulutlar dolaşmaya başlamış ve ağır eleştiriler birbiri ardına gelmişti. Bunun ardından ilk olarak başkan Aziz Yıldırım ve yöneticiler olaya el koyarak hem teknik direktör İsmail Kartal’a hem de futbolculara destek vermişti. Son olarak teknik direktör İsmail Kartal, oyuncularının kalan maçlara daha iyi motive olması için duygusal bir konuşma yaptı.

Sarı-Lacivertliler’in tecrübeli hocası, “Hepiniz benim oğlum kadar değerlisiniz. İnsanın evladı candır. Hepinizi yıllardır tanıyorum, evlat gibi seviyorum. Çünkü ondan daha fazla vakit geçiriyorum sizlerle. Neleri yapıp, neleri yapamayacağınızı çok iyi biliyorum. Hepiniz kaliteli oyuncularsınız ve sizlerle birlikte büyük başarılara imza atacağıma inanıyorum” dedi.

‘ÖZVERİLİ OLUN’
İsmail Kartal konuşmasının son bölümünde de oyuncularına, “Hep birlikte bu sene şampiyon olabilmek için baba-oğul gibi yaşayıp savaşalım. Sizden tek istediğim özverili olmanız. Bunu gerçekleştirirsek önümüzde hiçbir engel duramaz ve mutlu sona ulaşarak camiamızı mutlu ederiz” diye seslendi.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış