Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Eto’o bombası

Eto’o bombası
Son Güncellenme : 15 Haz 2013 13:48

Beşiktaş’ta seçim öncesinde başkan adayı Serdal Adalı ve ekibinin gündeme getirdiği Samuel Eto’o bombası patlamak üzere…

Beşiktaş'ta seçim öncesinde başkan adayı Serdal Adalı ve ekibinin gündeme getirdiği Samuel Eto'o bombası patlamak üzere... Dünyaca ünlü yıldız konusunda önemli gelişmeler var.

HTSPOR / ÖZEL HABER

İtalya’da Kamerunlu yıldızın menajeri Claudio Vigorelli ve iki avukatı ile dolu dolu bir 3 saat görüşme yapan Doğan Küçükemre ile Merdan Araz gelişmeler hakkında bilgi verdi. İşte Küçükemre’ye göre Eto’o zirvesinde yaşananlar ve son durum:

ÖNCELİK PRESTİJ VE ŞAMPİYONLUK
“Eto’o’nun rakamının 20 milyon Euro olduğunu telafuz edenler bence gündemi ya takip etmiyor ya da bilgisizce yorum yapıyorlar. Milano’daki görüşmemizde ortaya atılan rakamların doğru olmadığını öğrendik. Hatta kendileri Beşiktaş’ın prestiji ve şampiyonluk hedeflerinin çok daha önemli olduğunu vurguladılar. Bizim planlarımızda zaten bazı oyuncuları sponsor destekleri ile düşük maliyetlerle kulübe kazandırmak var. Kulübü astronomik bütçelerle yormayacağız. Doğru zamanda doğru yerde olup, camiamıza yakışacak isimleri takımımıza kazandıracağız. Bu noktada herkesin içi çok rahat olsun.”

O PANKARTI UNUTMAMIŞ
“Görüşmemiz çok olumlu geçti, kendisi Beşiktaş’a sıcak baktığını menajeri aracılığıyla iletti. Eto’o ve menajeri Beşiktaş’ı çok iyi tanıyor. Özellikle Sayın Serdal Adalı’yı da tanıyor ve yaptığı transferleri de biliyorlar. Daha sohbetin başında Vigorelli, Eto’o’nun Beşiktaş seyircisinin kendisinde önemli bir iz bıraktığını söyledi. Malumunuz Eto’o Barcelona’da oynarken ırkçılığa maruz kaldığında Beşiktaş taraftarı ‘Hepimiz zenciyiz, hepimiz Eto’o’yuz’ pankartını açmıştı. Bu yaklaşım kendisini çok etkilemiş ve Beşiktaş seyircisi daha o günlerde gönlünü fethetmiş.”

ÇOCUKLARI İÇİN OKUL SORMUŞ
“Türkiye konusunda da Eto’o’nun olumlu bir yaklaşımı olduğunu da öğrendim. Bir süre önce Eto’o Türkiye’ye bir gazetenin ödül törenine gelmiş ve dönüşünde İstanbul’u çok beğendiğini tüm çevresine aktarmış. Transfer ilgimizi Eto’o’ya ileten Vigorelli yıldız futbolcunun ilk sorularından birinin 4 çocuğunun eğitimleriyle ilgili olduğunu belirtti. Bu da Eto’o’nun Beşiktaş’a gelmek yönündeki ciddi yaklaşımını da ortaya koyuyor bence.”

“BEŞİKTAŞ ONUN İÇİN CAZİP”
“Kendisinin 1 yıl daha Anzhi ile sözleşmesi var. Ancak bunu yöneticiler ile görüşüp aşabileceğini söylediler. Paradan ziyade Beşiktaş’ın prestiji, projeleri, hedefleri daha önemli. Yeni dönemde Beşiktaş’ı temsil edecek yöneticiler olarak ayrıntılı bilgiler vererek şampiyonluk iddiamızın büyük olduğunu söyledik. Pazar günü seçimi almamız halinde Eto’o’nun menajeri ve avukatları ile son bir kez daha görüşeceğiz. Ayrıca sizlere ilginç bir bilgi daha aktarmış olayım… Eto’o gideceği yeni takımın kendisi için ayrı bir önem daha taşıyacağını söylemiş. Bunun altında yatan gerçek ise Eto’o’nun gideceği takımda hem oynayıp hem de ileride hocalık yapmak istemesi. Dolayısıyla Beşiktaş her yönüyle Eto’o için cazip bir takım. Tekrar belirtmek istiyorum, bırakın 20 milyon Euro’yu yarısı bile söz konusu değil. İnsanların bilgi sahibi olmadan ütopya gibi söylemler kullanarak gerçek dışı beyanlarda bulunması da bizleri hayrete düşürüyor.”

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış