Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Ersun Yanal imzaladı!

Ersun Yanal imzaladı!
Son Güncellenme : 21 May 2014 15:10

Ersun Yanal imzaladı!
Fenerbahçe Ersun Yanal ile 2 yıllık yeni sözleşme imzaladı. İmza töreninde Aziz Yıldırım, Yanal’a soru sordu

 Galeri için tıklayınız…

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, 2 yıllık yeni sözleşmeye imza attı. Ersun Yanal yaptığı açıklamada “Biz çok büyük bir aileyiz. Öncelikle Aziz Yıldırım ve yönetim kuruluna bana güvendikleri teşekkür ediyorum. Önümüzde zorlu bir süreç var. Biz 4. yıldızı takacağız. Biz yine şampiyon olacağız” diye konuştu.

 İŞTE O ANLAR

AZİZ YILDIRIM’DAN ERSUN YANAL’A SORU
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım imza töreninde Ersun Yanal’a soru sordu. Yıldırım “Sosyal medyada ‘Fenerbahçe Başkanı, Ersun Yanal ile görüşmeden, sözleşme imzalamadan, Diego’nun transfer çalışmalarına başladı’ şeklinde haberler dolanıyor. Bunlar için neler söyleceksiniz?” dedi. Ersun Yanal ise şöyle cevap verdi; “Yönetimden her türlü destek görüyorum. Transfer planlamamız yapıldı. İstediğimiz oyunculardan biri de Diego Ribas.”

ETO’O VE TRANSFER AÇIKLAMASI
Öte yandan Aziz Yıldırım, “Ersun Yanal ile 5 dakikada yeniden anlaştık ve hocamız boş mukaveleye imza attı. Kendisine teşekkür ediyorum” diye konuştu. Yıldırım ayrıca, “Eto’o’yu Fenerbahçe’ye yazıyorlar. Fenerbahçe’nin Eto’o’ya ihtiyacı var mı diye düşünmeleri lazım. Yanal’ın verdiği liste doğrultusunda 1-2 transfer daha yapacağız” dedi.

YANAL’IN ÜCRETİ DE BELLİ OLDU
Fenerbahçe Kulübü’nden Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklama şöyle: “Teknik Direktörümüz Sayın Ersun Yanal ile 2 yıllık sözleşme imzalanmıştır. Sözleşme karşılığı sezon başına ödenecek tutar 1.750.000 $.dır.”

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış