Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > "Ersun Yanal bizim için…"

"Ersun Yanal bizim için…"
Son Güncellenme : 08 May 2014 23:42

"Ersun Yanal bizim için..."
Süper Toto Süper Lig ekiplerinden Fenerbahçe’nin kaptanı Volkan Demirel, NTV Spor’a açıklamalarda bulunuyor

İşte Volkan Demirel’in açıklamaları;

“İlk olarak şunu söyleyeyim. Geciktik özür diliyorum, program var biraz işimiz uzadı bizi bekledikleri için seyircilerden özür diliyorum. Bu sene şampiyon olduğumuz için çok mutluyuz. Malum süreç ve zaman o zamandan gelen bir zafer bu, 3 senenin şampiyonluğu bu. Geçekten şanssızlık geride bıraktığımızı olayların arıdndan böyle bir puan farkı ile kazanılması çok anlamlı oldu. Fenerbahçe takımı her sene bu ligin üst sıralarında yer alıyor, her sene şampiyonluğu kovalakdık ve istedik. Bu sezon biz şampyino olduk gelecek sezonlarda da bu yarış sürecek. Bğiri kazanacak biri kaybedecek ama bu sene için çok mutluyuz. Taraftarlar, Aziz Yıldırım ve takım arkadaşlarımız hakettik gerçketen bu şampiyonluğu… Neyin ne olduğunu biz biliyoruz her şeyi laikiyle yaptık. İçeride sezon içi yaptıklarımızı özetini geçtik. Hepsi Fenerbahçe forması ve bayrağına yakışacak insalar. Umarım gelecek sezonlarda da biz yarışın sonunda şampiyon olmak istiyoruz.”

“ÇOK İYİ AİLE BAĞIMIZ VAR”
Bizim arkadaşlığımız gerçekten idmanda olan durumlarımız yakınlığımızı dostuluğumuzu yakınımızda olanlar çok iyi biliyor. Aile bağı var aramızda herkes birbirleriyle görüşüyüoruz, bekarlar birlikte çıkıyor evliler birlikte çıkıyor, çok iyi bir arkadşlığımız var. Emekli olduktan sonra bile çocuklarımıza anlatabileceğimiz, yaşlanıp emekli olduğumzuda görüşebileceğimz arkadaşlıklar kuruldu.

“TRABZONSPOR MAÇINI UNUTAMAM”
“Hava şartları çok ağır yağmur yağabilir. Deplasmandaki Trabzonspor maçını unutamadım. Duruşumuz, sahada dik duruşu, şampiyonluğumuz o maçta geldi. Rize maçında geldi şampiyonluk ama Trabzon’da 4 saat bekledik ama 4 saat boyunca 4 saatin nasıl geçebileceği gördük. Videolarımız var hatta FB TV’de yayınlanacak. O maç bizim puan farkını açmamıza, kenetlenmemize sebep oldu. Soyunma odasında çok iy ibir ortam oldu orada, o gün ben dedim ki; “Bugün takım olduk dedim”

“HAK YERİNİ BULDU”
“Hak yerini buldu. Çünkü hem içeride hemn dışarıda çok haksızlığa uğradık. Bşakaları olsa gerçekten brakırdı. Şampyino olduk eskiye dönük konupşmak istemiyorum ama geçirdğimiz zaman zarfından neler yaşadığımızın cevabını en iyi şekilde verdiğimizi düşünüyorum.”

“AZİZ YILDIRIM İLE GURUR DUYUYORUM”
“Başkanın yeri benim için çok ayrı. Çünkü Aziz Yıldırım bizim başkanımız ama bizim için ailenin babası gibi. Hep yanımızda oldu hiç bir zaman sırtını dönmedi. Fenerbahçe için çalışan Fenerbahçe için yaşayan bir insandı. Bu kaosta başkası olsa dağılır giderdi. Ben olsam dağılırdım ama o dayandı. Nasıl 2013-2014 sezonu Fenerbahçe ise, 2010-2011 sezonu şampiyonu da Fenerbahçe’dir. Ölene kadar söyleyip, eşime dostuma anlatacağım. Bunu herkes böyle bilsin. Fenerbahçe için gerçekten canını verebilecek bir insan… Onunla gurur duyuyorum.”

“ŞAMPİYONLAR LİGİNE GİTMEK İSTİYORUZ”
“Biz ileriye bakarak bir şey düşünmüyoruz. Her geçen gün kutlama ve davetimiz oluyor. Şampiyonlar Ligi’ne gitmek isityoruz ama malum süreç gidemiyoruz. Düşündüklerimiz olursa Fenerbahçe seneye şmapiyonlar Ligi’nde olabilir. Biz bekliyoruz ama Şampiyonlar Ligi’ne gidemesekte Süper Lig için elimizden geleni yapacağız.”

4. YILDIZIN ÖNEMİ
“Formaya 4. yıldızı takmak büyük bir gurur… 3. yıldızda vardım ben atmosferi biliyorum. O duyguları tekrar yaşacağım. Dördüncü yıldızı armanın üzerine eklemek bize anlatılamaz bir mutluluk verecek. Her sezon bir yarış var 4 büyük var, Bursaspor’da araya katıldı ama bir takım kazanıyor diğerleri üzülüyor ama… Bizim için kupaların önemi yok Fenerbahçe’nin önemi var, bunu böyle düşünüyor ve yapıyoruz. Aykut hocalar, Can Bartu’lar. Bunu bir nebede olsa yapabiliyorsak ne mutlu bize…”

ERSUN YANAL YORUMU
“Ersun hoca farklı bir yapısı var. Geçen sene pasa dayalı oynuyorduk ama bu sene daha fazla hücum oynuyoruz. Netice olarak şampiyonluğu elde ettik. Hep beraber bu mutluluğu yaşıyoruz ve gelecek senin planlamasını yapıyoruz.”

“DAUM İLE ARAMDA BİR SORUN YOK”
“Bana şut atan arkadaşıma bile teşekkür ediyorum. Daum ile aramız kötü deniyor ama beni genç yaşta kaleye geçiren kişidir Daum. Zico oldu bir çok hoca oldu hepsine buradan teşekkür ediyorum. Ben de hakkı olan tüm hocalarıma sizin aracılığınızla teşekkür ederim.”

“FUTBOLDAN SONRA KULÜPTE KALMAK İSTİYORUM”
“Fenerbahçe ve milli takım kalesini korumaktı hedefim. Yerinizde kalmak istemiyorsanız hedeflerinizi ilerletmelisiniz. Bedenim el verdiği sürece Fenerbahçe Kulübü’ne hizmet etmek istiyorum. Biz emekli olacağız ama Mert, Ertuğrul hepsi iyi kaleciler. Oynayan olsun oynamayan olsun, Murat hoca başta olmak üzere iyi durumdayız. Birbirimizi destekliyoruz, Fenerbahçe ile birlikte kendi isimlerini de taşıyacaklar. Ben futboldan sonra kulübe hizmet etmek istiyorum. Zaman ne gösterir göreceğiz ama hedefim bu kulübün içerisinde kalmak istiyorum.”

“TRİBÜNDE DAVUL ÇALMIŞLIĞIM VAR”
“Kaptanlık kavramı bizde fazla yok. Biz sadece yaşayıp bildiklerimizi arkadaşlarımıza sunmaya çalışıyoruz. Bizim de yanlışlarımız illa ki oluyor ama elimizden geleni yapıyoruz. Ben çok büyük bir Fenerbahçeliyim. Doğuştan geliyor bu… Sülalem de 1-2 tane yanlış yola girmiş insan varsa vardır onun dışında hepsi Fenerbahçelidir. Dereağzı’nda bekleyen bir insandım. Tribünde davul çalmışlığım var. Takım arkadaşlarımda bilir kötü niyetim yoktur, yanlış şeyler söylediğim zaman beni bilirler, tanırlar kötü niyetli olmadığım için anlarlar beni.”

“GALATASARAY MAÇLARI ÇOK FARKLI”
“Derbi farklı bir maçtır. Müzik, program, şarkı yükleniyor gibi düşünün. Doyasıya yaşıyorum. Galatasaray maçları çok farklıdır. Beşiktşa, Trabzonspor gelir sonra… Omuzlarım dahada dikleşiyor. Tepkilere rağmen ayakta kalabiliyoruz. Galatasaraylı ve Bşeiktaşlı arkadaşlarda bu heyecanı yaşıyorlar. Ben sakin bir insanım ama saha içinde futbolcu insanı değiştirebiliyor. 1 ayın bazen 1 senenin emeği yok olabiliyor. Eleştirilere alıştım, gençken böyle değildi ama bazen komik bile geliyor. İyi veya kötü eleştiri yapanlara Çok ağır konuşanlara arar gereğini söylerim yani… Sana da eleştiri yapanlar olur bana da oluyor. Herkes birbirine sallıyor ve açığını yakalamaya çalışıyor.”

“Standart bir seviyeye çekmek için bir davranış yok. Bunu söyleyenlerde bunu tetikliyor. Bunu yapanlar sadece saha içinde olanlar değil dış etkenlerde çok, Türk insanı hemen gaza gelebiliyor. Sağ duyulu olmak gerekiyor. Bizim de biraz daha iyi olmamız gerekiyor.”

“BİZ BİR TAKIMIZ”
“Her maçın bir kahramanı var. Biz 11 kişiden kuruluyuz. Güzel bir ortamımız var, kadroya alınmayan isim bile daha iyi oynayabiliyor. Emenike’nin kuvveti, Kuyt’ın çabası, Emre’nin çalışması, Bruno’nun agrasifliği var.”

“Caner olsun, Alper olsun, Emenike olsun. Hepsinin röportajlarını izliyorum. Hepsine buradan çok teşekkür ediyorum.”

“ÇOCUK DAHA ÖNCE NASIL YAPMAMIŞIZ ANLAYAMIYORUM”
“Sabah evden çıkarken onu öptüm. Şimdi yine eve gidip onu öpüp, koklamak istiyorum. Yade’den önceki hayatımızı düşünemiyorum nasıl geçti. Uğurlu geldi kızım, o gelince şampiyonlukta geldi. O da izleyecek şampiyonluğu inşallah. Gelecekte de o olacağım çok değişen bir insan değilim ama hayatımı çok değiştirdi tek düşüncem Yade…”

“GALATASARAY’IN KÜFÜRÜNE YANIT”
“Taraftarımıza çok teşekkür ediyorum. Bizden desteklerini esirgemediler. Hep arkamızda hissetik onları. Bayan ve çocuk taraftarımız olsun normal şartlarda gelen taraftarımız olsun. Bugün bazı gelişmeler olmuş, taraftarımız bizden bir karşılık bekliyor onlara şunu söylemek istiyorum. Her şey karşılığını bulur. Cuma ve Pazar gününü beklesinler. Onlar şampiyonluğun tadını çıkartsınlar bunlar yeter zaten….”

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış