Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Erkan Zengin’den flaş açıklama

Erkan Zengin’den flaş açıklama
Son Güncellenme : 09 Oca 2015 20:27

Erkan Zengin'den flaş açıklama
Eskişehirspor ile yollarını ayırmaya bekleyen Erkan Zengin, geleceği hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı

Fenerbahçe ve Trabzonspor’un transfer listesinde bulunan ancak kulübü Eskişehirspor ile sorunlar yaşayan Erkan Zengin, geleceği hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı.

İsveç basınına konuşan Erkan, “Kulüpten, 12 Ocak’a kadar diğer kulüplerle görüşmek için serbest olduğuma dair bir yazı aldım. Ayrılmam için, bana borçlu oldukları 800 bin Euro’yu üzerime alacaktım ve benim için 500 bin Euro alacaklardı, toplamda 1.3 milyon Euro. Kulübün benim transferimden para alabilmesi önemliydi. 5 sene geçirdiğim kulübe yardım etmek istedim” dedi.

“HERKESE ‘HOŞÇAKAL’ DEDİM”
Fenerbahçe ile her konuda anlaştığının altını çizen Erkan Zengin, “Fenerbahçe ile her konuda anlaşmamın ardından, evi sattık ve kulüpteki herkese ‘hoşçakal’ dedim fakat daha sonra başkan telefonla aradı ve bana borçlu oldukları 800 bin Euro’yu ödediklerini söyledi. Yani, yeniden onların oyuncusu oldum” diye konuştu.

“BANA SADECE FENERBAHÇE TEKLİF YAPTI”
Erkan şöyle devam etti: “Başkanın, Fenerbahçe’nin teklifini kabul etmesini bekliyorum. Beni isteyen tüm kulüplere teşekkür ediyorum ancak bana sadece Fenerbahçe teklif yaptı. Artık geri dönüş yok. Bir daha Eskişehirspor için oynamayacağım.”

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış