Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Erkan Zengin Trabzon’u böldü

Erkan Zengin Trabzon’u böldü
Son Güncellenme : 21 Oca 2015 19:10

Erkan Zengin Trabzon'u böldü
Trabzonspor’a yarın imza atması beklenen Erkan Zengin’in transferine yönetim içinden de sert tepki geldi. Öte yandan Karadeniz Gazetesi, “Trabzon’a hiç hoş gelmedin” başlığı attı

Trabzonspor’un büyük çabalar sonucu renklerine bağladığı Eskişehirsporlu Erkan Zengin, Trabzon’u ikiye böldü. Bazı taraftarlar, Erkan Zengin’in daha önce Fenerbahçe’ye gideceğini açıklamasının “hoş” olmadığını belirtirken bir bölümü de Fenerbahçe’nin elinden alınmasını, “zafer” olarak tanımladılar.

YANAL’IN GİDİŞİ ETKİLİ OLDU
Trabzonspor’da Erkan Zengin’in isminin gündeme geldiği ilk günden bu yana başlayan tartışmalar, futbolcunun dün gece yarısı özel uçakla kente getirilmesinin ardından iyice alevlendi. Kulüp CEO’su Burak Gürdal’ın olgunlaştırdığı transferde, son olarak Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ve teknik direktör Ersun Yanal’ın da İsveç’e gitmesi büyük etki yarattı.

ERKAN ZENGİN TRABZON’DA

SORU İŞARETLERİ GİDERİLDİ
Eski futbolcusuyla baş başa görüşüp kafasındaki soru işaretlerini gideren Ersun Yanal’ın yanı sıra Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, Erkan Zengin’e Trabzon’da mutlu ve verimli bir dönem geçirebileceğinin güvencesini verdi. Özellikle eski teknik direktörü Ersun Yanal’ın İsveç’e kadar gelmesinden çok etkilenen Erkan Zengin’in de aile fertlerinin görüşlerini alarak bu transfere onay verdiği belirtildi.

YILLIK 2 MİLYON EURO ALACAK
Trabzonspor, Erkan Zengin için Eskişehirspor’a da 2 milyon 250 bin euro bonservis bedeli verdiğini daha önce KAP’a açıklamıştı. Erkan Zengin’in Trabzonspor’dan yıllık 2 milyon euro alacağı öğrenildi. Bu arada Erkan Zengin’le bugün yapılacak son görüşmelerde aradaki küçük pürüzlerin de giderileceği ve sözleşmenin en geç yarın imzalanacağı belirtildi.

“KABUL EDİLEMEZ, FENERBAHÇE’DE OYNAMALIDIR”
Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Murat Türköz:

“Trabzonspor’da değil, Fenerbahçe’de oynamak isteyen bir sporcu  Fenerbahçe’de oynamalıdır. Israrla bizle olmak istemeyen, rakibimizde oynamak  isteyen, bir oyuncunun başkan düzeyinde ayağına gidilip ikna edilmesini  kesinlikle kabul etmiyorum. Kulüp mali açıdan darboğazdan geçerken, böyle bir transfer yapma lüksümüz yok. Ayrıca sayın başkanımızın ve teknik direktörümüzün  oyuncuyu ikna etmek için Avrupa’ya, ülkesine, oyuncunun ayağına gitmesi de kabul  edilemez. Trabzonspor’da oynamak isteyen Trabzon’a gelir, görüşülür, anlaşılır.”

TÜRKÖZ’UN AÇIKLAMALARI İÇİN TIKLAYINIZ

YEREL BASIN ERKAN ZENGİN TRANSFERİNE FARKLI TEPKİ GÖSTERDİ
Fenerbahçe ve Trabzonspor’u karşı karşıya getiren Erkan Zengin’in bordo mavili renklere bağlanmasına yerel gazeteler farklı tepki gösterdi. Erkan Zengin’in özellikle, “‘Türkiye’de Fenerbahçe’den başka takımda oynamam” sözlerini hatırlatan bazı gazeteler, ayrıca Sivasspor maçına 2 gün kala teknik direktör Ersun Yanal’ın da takımını bırakarak transfer için İsveç’e gitmesini eleştirdiler.


Erkan Zengin transferine en sert tepkiyi gösteren Karadeniz Gazetesi, “Trabzon’a hiç hoş gelmedin” manşetinin altında, “Erkan Zengin’e taraftar diyor ki; yönetim seni istemiş olabilir ama bil ki Trabzonspor’a gönül verenler seni istemiyor” ifadelerini kullandı.

Kuzey Ekspres Gazetesi ise, “Hacıosmanoglu ve Yanal İsveç’e gidip, ‘Fenerbahçe’de oynamak istiyorum’ diyen Erkan’ı ikna etti. İkna zaferi! Zengin olduk!” sözlerine yer verdi. Taka Gazetesi ise Erkan Zengin’e 2 milyon euro verileceğini iddia ederken, “‘Servet döktüler. Erkan Zengin’i hocası Yanal İsveç’e giderek ikna edebildi” ifadesini kullandı.”FENER’E YILIN GOLÜ”

Erkan Zengin transferini film gibi bir operasyona benzeten Son Nokta Gazetesi, ”Fırtına’dan Fener’e yılın golü”, Günebakış Gazetesi, ”Erkan Trabzon’a hayırlı olsun”, Karadeniz’in Sesi Gazetesi de ”Yaşasın Zengin olduk” manşetleriyle çıktı.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış