Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > "Erkan Zengin sözleşmeli oyuncumuzdur"

"Erkan Zengin sözleşmeli oyuncumuzdur"
Son Güncellenme : 02 Oca 2015 21:58

"Erkan Zengin sözleşmeli oyuncumuzdur"
Eskişehirspor Başkanı Mesut Hoşcan’dan şok Erkan Zengin iddiası!

Eskişehirspor Başkanı Mesut Hoşcan, Erkan Zengin’in Fenerbahçe’ye transferine ilişkin TRT Spor ve NTV Spor’a açıklamada bulundu.

İŞTE HOŞCAN’IN AÇIKLAMALARI
“Erkan Zengin sözleşmeli futbolcumuzdur. Pazartesi itibariyle son günüydü ödemenin ve biz bugün ödedik. Erkan’ın sadece bu dönemin ilk yarısıyla ilgili alacakları vardı. Transfer dönemine yakın menajerler oyuncuların akıllarını çelebiliyorlar. Biz Erkan’a hak veriyoruz ancak; bizim bir duruşumuz var. Biz istemediğimiz müddetçe bir oyuncunun kendi isteğiyle gitmesi mümkün değildir. Biz Erkan’ın bütün ödemelerini yapmış bulunmaktayız. Gelecek olan teklifler olursa buna açığız. Trabzonspor bize Erkan ile ilgili bir teklif sundu. İbrahim başkanla görüşmeyi de yaptık. Pazartesi bu konuyla ilgili bir görüşme daha yapacağız.

Benimle kimse anlaşmadı. Erkan şu an benim oyuncumdur. Bizimle irtiabata geçerlerse oturur konuşuruz. Sözleşmesinde herhangi bir serbest kalma maddesi yok. Şu an bedeliyle ilgili bir rakam vermek istemiyorum. Erkan’ın serbest kalmasıyla ilgili bir ihtimal kalmadı. Alacakları ödenmiştir. Dekontları da gönderilmiştir. Tek taraflı fesih de yapamaz artık.”

ERKAN ZENGİN, FENERBAHÇE’DE

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış