Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Erkan Sözeri imzaladı

Erkan Sözeri imzaladı
Son Güncellenme : 01 Haz 2013 18:39

PTT 1. Lig takımlarından Orduspor, teknik direktör Erkan Sözeri ile sözleşme imzaladı

PTT 1. Lig takımlarından Orduspor, teknik direktör Erkan Sözeri ile sözleşme imzaladı

Vali Kemal Yazıcıoğlu Tesislerinde, kulüp başkanı Nedim Türkmen’in katılımıyla gerçekleştirilen imza töreninde Erkan Sözeri, kendisini 1 yılı opsiyonlu 2 yıllığına mor-beyazlı renklere bağlayan sözleşmeye imza attı.

İmza töreninde konuşan Türkmen, yeni bir yapılanmaya gittiklerini belirterek, “Hedeflerimizi küçültmüyoruz ama kulübümüzü biraz küçültmemiz gerekiyor. Hem personel hem de bazı branşlar anlamında. Yeni bir anlayışla yaklaşmamız gerekiyor. Bütçelere uygun hareket etmemiz gerekiyor” dedi.

Yeni teknik direktörleri Sözeri ile daha önce çalıştıklarını hatırlatan Türkmen, “Hocamızla Süper Lig’de Metin Diyadin döneminde çalıştık. Bizim camiamızı çok iyi tanıyor, biz de kendisini çok iyi tanıyoruz. Biz hem takım kadrosunu kurarken hem de teknik kadro seçiminde şuna dikkat etmeye çalışıyoruz, kendi kariyer hedefleri olan ve kendisi için bir şey yapmak durumunda olan insanları bir araya toplayacağız. Bunun burada başarıyı getireceğine inanıyoruz” diye konuştu.

Nedim Türkmen, yeni teknik direktör ile önemli bir kadro oluşturacaklarını ve Orduspor’u PTT 1. Lig’de başarılı bir şekilde temsil edeceklerini kaydetti.

Teknik direktör Sözeri ise kulüp başkanı ile yönetim kurulu üyelerine, kendisine duyduğu güvenden dolayı teşekkür ederek, “Bizim hakkımızda böyle bir karar vermeleri ve bizi takımın başına getirmeleri kolay değil. Eğer bu bir risk ise bunu göze aldılar. Bu da bize olan güvenlerini gösteriyor. Dolayısıyla bu güvene layık olmak adına bütün enerjimizi, sinerjimizi ve mesaimizi, başarılı olmak için her şeyimizi vereceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın” ifadelerini kullandı.

Kulübün ekonomik şartları doğrultusunda güzel bir takım oluşturmayı hedeflediklerini anlatan Sözeri, taraftara layık olan, kalbi ve yüreğiyle oynayacak bir kadro kuracaklarını belirtti.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış