Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > “Egemen harmandalı mı oynuyor?”

“Egemen harmandalı mı oynuyor?”
Son Güncellenme : 01 Eki 2013 7:16

Gençlerbirliği Kulübü, Fenerbahçe ile oynadıkları maçının ardından karşılaşmanın hakemlerini ve yayıncı kuruluş eleştirdi

"Egemen harmandalı mı oynuyor?"

Gençlerbirliği Kulübü’nden yapılan açıklamada, Fenerbahçe maçında hakemlerin hatalar yaptığı iddia edilerek, “Egemen ikinci yarıda Jimmy Durmaz’ın ortasını engellerken futbol mu yoksa harmandalı mı oynuyor?” denildi.

Kulüpten yapılan yazılı açıklamada, Fenerbahçe’ye 1-0 yenildikleri maçta desteklerini esirgemeyen başkentli kırmızı-siyahlı taraftarlara teşekkür edildi, hakemler ve yayıncı kuruluş eleştirildi.

Açıklamada, “Maç esnasında sahada görev yapan hakemler topluluğunun hataları ve bu hataları görmezden gelen yayıncı kuruluşun bu hatalara ilişkin yaklaşımı son derece düşündürücüdür” ifadesi kullanılarak, şöyle devam edildi:

“Diğer kanallardaki spor yorumcularının maçın skoruna etki eden iki pozisyonu nasıl değerlendirdiklerini de yayıncı kuruluşun yorumlarını da izledik. Bu iki pozisyona dair iki sorumuz var, birincisi Egemen ikinci yarıda Jimmy Durmaz’ın ortasını engellerken futbol mu yoksa harmandalı mı oynuyor? İkincisi ise rakibimizin golünden hemen önce yine Egemen ilk hamlesini topa değil de pozisyonun içindeki futbolcumuz Uğur Çiftçi’ye yaparken, futbol mu ragbi mi oynuyor?”

“Bu soruların cevabını tarafsız bakan gözler dün akşam defalarca verdi” denilen açıklama, şöyle devam etti:

“Buna rağmen söz konusu Fenerbahçe olunca, bu fahiş hataları görmezden gelen yayıncı kuruluş, bizi sadece şunu söylemek zorunda bırakıyor; müşterileri velinimetleridir.”

“90 DAKİKA İLE SINIRLI KALMAYACAK”
Açıklamada, başkent ekibinin teknik direktörü Metin Diyadin’in maç sonrası yaptığı yorumların çarpıtıldığı belirtilerek, şunlar kaydedildi:

“Yine dün akşam herhangi bir ceza almamak için hakemle ilgili yorum yapan Metin Diyadin’in söylediklerini çarpıtarak başkanımıza yansıtan ve kulübün içişlerini haber yapma uğruna kullanmak isteyen televizyoncu arkadaşlarımıza da sitemkarız. Sadece ve sadece güçlülerin yanında olan bu tür bir gazetecilik anlayışının bizim gibi kulüpler için taraftar kazanmak konusunda büyük bir engel teşkil ettiğini bilsekte, çalışmaya, bir camia olarak birliğimizi korumaya devam edeceğiz. Böyle bir medya düzeninde, böyle bir federasyonun yönettiği futbol sisteminde Gençlerbirliği gibi takımlara gönül vermenin ne kadar zor olduğunu bir daha görmüş bulunuyoruz. Tüm bu olumsuzluklara rağmen Gençlerbirliklilere şunu söylemek isteriz ki yalnız değilsiniz, az değilsiniz, yok değilsiniz. Açıktır ki bundan sonra mücadelemiz her hafta 90 dakika ile sınırlı kalmayacak. Gençlerbirliği’nin sesini duyurmaya, hakkını aramaya her alanda devam edeceğiz.”

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış