Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > “Düzenli oynamaya ihtiyacım vardı”

“Düzenli oynamaya ihtiyacım vardı”
Son Güncellenme : 19 Haz 2013 9:20

Fenerbahçe’nin Bayer Leverkusen’den transfer ettiği Çek sol bek Michal Kadlec, kişisel internet sayfasından transferiyle ilgili açıklamalarda bulundu

Kadlec, kişisel internet sayfasından transferiyle ilgili açıklamalarda bulundu

Almanya’da küçük yaşlardan itibaren bulunduğunu ve yeterince tecrübe edindiğini söyleyen Kadlec, kariyerinde yeni bir sayfa açmanın zamanının geldiğini dile getirdi.

Leverkusen’de geçirdiği 5 sezonun ardından, dizinde yaşadığı sakatlıkla birlikte ilk kez inişe geçen kariyerinde kendisini toparlamasına ve tekrar eski seviyesine ulaşmasına rağmen formasını alamayan Kadlec, “Açıkçası, kimse bana neden formamın geri verilmediğini söylemedi. Tekrar düzenli olarak oynamaya ihtiyacım vardı. Çünkü, ulusal takım önemli maçlar oynayacaktı ve benim tekrar formumu yakalamam gerekiyordu. Leverkusen’de de bu fırsat bana nedense verilmioyordu. Almanya’yı olumsuz şartlarda terk etmiyorum. Taraftarlara her zaman minnettar oldum, çünkü kariyerimi geliştirmem için bana hep destek oldular. Leverkusen’i takip etmeyi sürdüreceğim, takımı ve taraftarı asla unutamam” dedi.

“F.BAHÇE UZUN SÜREDİR VARDI”
Leverkusen ile olan kontratının bitmesine 2 yıl kala Fenerbahçe’nin kendisiyle ilgilendiğini belirten Kadlec; “Almanya’dan ayrılmanın zamanının geldiğini düşündüm. 5 yıl oldukça uzun bir zaman. Her şey aynılaşmaya başlıyor. Benim de yeni bir döneme ihtiyacım vardı. Kendimi Türkiye’de tekrar bulacağıma inanıyorum” diyerek sözlerine devam etti.

Fenerbahçe’nin kendisiyle uzun süredir ilgilendiğini belirten Kadlec; “Bu işin bir anda geliştiği doğru değil. Haftalar öncesinden görüşmeler oldu. Fenerbahçe bana bazı teklifler ve opsiyonlar sundu. Bunları çok olumlu buldum” diyerek sözlerini sürdüren Çek oyuncu, Florida’da 4 Temmuz’a kadar tatilini sürdüreceğini belirtti.

Tatilde iyice dinlenip, sezon öncesinde kendini iyi hazırlayacağını dile getiren Kadlec, profesyonel kariyerinde ilk kez başka bir takımla sezona başlayacak olmanın heyecanını yaşadığını belirterek sözlerini noktaladı.

(Sporx)

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış