Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > “Dünya Kupası’na Türkiye gitsin”

“Dünya Kupası’na Türkiye gitsin”
Son Güncellenme : 04 Eki 2013 20:17

Stancu, “Dünya Kupası’na Türkiye veya Romanya gitsin” dedi

Stancu, "Dünya Kupası'na Türkiye veya Romanya gitsin" dedi

G.Birliği’nin Rumen futbolcusu Bogdan Stancu, “Dünya Kupası’na Macaristan’ın gitmesini asla istemiyorum. Dünya Kupası’na Türkiye veya Romanya gitsin” dedi.

Gençlerbirliği’nin kulüp binasında düzenlenen basın toplantısında konuşan Stancu, Dünya Kupası elemelerinde aynı grupta mücadele eden Romanya ve Türkiye’nin şanslarını değerlendiren Stancu, ”Hollanda birinciliği garantiledi artık. Türkiye, Bükreş’te bizi yendiği için onlar daha şanslı. Biz de iki maçımızı kazanıp, bol gollü galibiyetler almak istiyoruz. Çünkü Türkiye averaj olarak da bizim önümüzde. Türkiye’nin bize göre şansı daha fazla. Macaristan’ın şansına gelince hiçbir şekilde onların 2. olmasını istemiyorum. Ya biz ya da Türkiye ikinci olsun” diye konuştu.

Bogdan Stancu, Gençlerbirliği’ni tercih etmesiyle ilgili de şunları söyledi:

“Orduspor’dayken Gençlerbirliği hakkında epey bilgi sahibi oldum. Profesyonel bir kulüp olduğunu, iyi bir idari yapısı olduğunu öğrendim. Buradan teklif geldiğinde hiç düşünmedim. Teklifi değerlendirip buraya geldim. Burada şu anda çok mutluyum. Daha önceki kulüplerim Steaua Bükreş ve Galatasaray büyük hedefleri olan takımlardı. Ama Orduspor ve Gençlerbirliği de çok büyük kulüpler, ikisi de çok büyük hedefleri olan kulüpler. Özellikle Gençlerbirliği geleceğe yatırım yapan, büyük hedefleri olan bir kulüp. Kısa vadede olmasa dahi ileriki yıllarda büyük başarılara imza atacağını düşünüyorum. Umarım birlikte büyük başarılara imza atarız.”

Sezona takım olarak iyi başlayamadıklarını da vurgulayan Stancu, sözlerini şöyle tamamladı:

“Çok şanssızdık. Çok iyi bir takımız, çok iyi ofansif oyuncuları olan bir takımız. Sadece şanssız maçlar oynadık. Özellikle şanssız şekilde iki maç kaybettikten sonra takımın morali bozulmuş olabilir. Sivas’ta daha istekli ve daha iyi olan bir takım göreceksiniz. 9 numara oynadım, gol attım. Gün oldu farklı pozisyonlarda oynadım. Çok gol attım, atmaya da devam edeceğim.”

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış