Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > ‘Dua etti, müjde geldi’

‘Dua etti, müjde geldi’
Son Güncellenme : 19 Tem 2013 13:58

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, önceki gece Eyüp Sultan’da iftardaydı

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, önceki gece Eyüp Sultan’da iftardaydı

HTSPOR / Meriç MÜLDÜR

ÖZEL FOTOĞRAF: Cem AKYÜZ

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve bazı yöneticiler, önceki akşam Eyüp Sultan’daydı. 1903 Karakartallar Derneği’nin verdiği iftara katıldılar. Yaklaşık 60-70 kişilik Beşiktaş taraftar grubuyla birlikte dua ettiler, oruç açtılar. İftara, dernek başkanı Cengiz Sarıkaya’nın daveti üzerine Eyüp Camii İmamı Metin Çakar ve müezzini Davut Şensoy da katıldı. İmam Çakar yemek duasında “Her işte hayır vardır. UEFA’nın bu cezası da hayırlara vesile olur inşallah. Allah, Beşiktaş’a sezon sonunda temiz bir şampiyonluk kazanmasını nasip eylesin” dileğinde bulundu. Hep bir ağızdan “Amin” dendi.

HELAL OLSUN İMAMA…
Ne ilginçtir ki dün, imamın dillendirdiği ve iftardakilerin de “Amin” diyerek katıldığı o iki
dilekten birisi kabul oldu… Avrupa kupalarından 1 yıl men cezası alan ve CAS’a başvuru yapan Siyah-Beyazlılar’ın itirazı sonuç verdi… Siyah-Beyazlılar’ın Avrupa Ligi kura çekimine katılacağı müjdelendi. Ardından haliyle gözler ikinci dilek ve duaya geldi. O da şampiyonluktu… İmamın sonrasındaki “Her şeyi de sadece dua ederek beklememek gerek. Eğer öyle olsa Eyüpspor her sezon şampiyon olurdu” sözleri ise hem derslik hem de alkışa değerdi ve “alın terini” çok güzel özetledi.

BAŞKAN ORMAN: BU KADARI DA FAZLA
İftarda yorgunluğu  gözlerinden okunan başkan Fikret Orman biraz da dertliydi. Nedeni ise haksız
eleştirilmesiydi. Orman “Transfere, stada para lazım. Stat dediğin 80 milyon dolar. Herkes konuşuyor da işler nasıl yürüyor bilen yok. Çok kızgınım. Bu kadar mı olur, her şey mi eleştirilir? 8 sene hiçbir şeye tepki verilmedi, bizden her şey isteniyor” dedi.

‘ÜNAL AYSAL SÖZÜNÜ YUTTU’
İftarda konu; yeni sezonda maçların oynanacağı stada geldi. Başkan Fikret Orman açılış haftasındaki Trabzonspor maçının Olimpiyat’ta oynanacağını söyledi. Bir taraftarlar, “Başkanım hani Kadıköy’de oynayacaktık?” diye sordu. Başkanın cevabı ilginçti: “14 maçımızı Kasımpaşa’da, derbileri ise bir Kadıköy’de bir Arena’da oynamayı planlıyorduk. Ama Galatasaray Başkanı, ‘Konuyu genel kuruluma götürmem lazım’ dedi, sözünü yuttu.

BAŞBAKAN DA DAVET EDİLECEK
Orman sorasında maçlarını oynayacakları Recep Tayyip Erdoğan Stadı konusunda da bilgilendirmede bulundu. Bu sezon bilet satışı yapmayacaklarını ifade eden Orman, “Kapasite 12 bin 500 ve kulüp olarak bunların tamamını kombine olarak satacağız” dedi. Yeni stadı 1 yılda bitirme sözü veren Orman’ın gece 02.00-03.00’e kadar statta çalışmaları yakından takip ettiği belirtildi. Yeni stadın eylül ayındaki temel atma törenine Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da davet edileceği ifade edildi.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış