Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > "Dönmek istemiyorum"

"Dönmek istemiyorum"
Son Güncellenme : 07 Oca 2015 11:47

"Dönmek istemiyorum"
Yıldız futbolcu, Fenerbahçe ile ipleri kopardı

HTSPOR / Ferudun NİĞDELİOĞLU

İngiltere’de transferi için Tottenham ile görüşen Emmanuel Emenike ipleri kopardı… Nijeryalı yıldızın transfer görüşmesini dün duyuran HABERTÜRK, şimdi de yıldız oyuncunun menajeri aracılığıyla Fenerbahçeli yöneticilere gönderdiği ayrılma nedenlerini açıklıyor.

 BİTEN TRANSFERLER

Ada’da bulunan Emenike bir yandan Tottenham yönetimi ile görüşmelerini sürdürürken, diğer yandan da Sarı-Lacivertli yöneticilerle dirsek temasında bulunuyor. Emenike bu görüşmelerde menajeri aracılığıyla Fenerbahçe yönetimine ayrılış nedenlerini maddeler halinde iletti. İşte Emenike’yi ayrılığa götüren sebepler:

1- Elimden geleni yapıyorum ancak 2. sınıf muamele görüyorum.

2- Sahada Emre kaptan olabilir ancak ben ona kaptanlık için saygı duyarım. Ne abim ne de hocam. Sadece takım arkadaşım ve kaptanım. Benden hep özür dilememi istediler ama dilemedim, dilemeyeceğim de!

3- Defalarca konuştum, ceza yedim. Bunun için ceza yemek bana ağır geldi. Neden? Çünkü ben direkt santrfor oynamak istiyorum. Bunu söylemek ceza gerektirir mi?

4- Taraftarlarımızı çok seviyorum ama onlar da bana anlayış göstersinler. Fenerbahçe için çok şey yaptım. Sow takım arkadaşım ama o gol kaçırdığında ne tepki alıyor ne eleştiriliyor. Ama ben kaçırınca yerim hemen kulübe oluyor.

5- Sözleşmemde 40 maç oynarsam, maç başı para alacağıma dair madde var. 40 maçın altında olursa almıyorum. 12 bin 500 Euro maç başı param var. Oynamadıkça da mali kayıp yaşıyorum. Bu da hak etmediğim bir durum. Zaten ben bu parayı kazanıyordum. Başkandan rica ediyorum, gelen teklif olumlu. Bu konuda hassasiyet bekliyorum ve dönmek istemiyorum.

MENAJERİ İSTANBUL’A GELİYOR
İki gün önce İngiltere’ye giden ve menajeri ile buluşup Tottenham yetkilileriyle görüşen Emenike, Fenerbahçe’nin 10 milyon Euro bonservis bedeli vermeye hazır olan Ada kulübünün bu teklifini kabul etmesi için menajerini İstanbul’a gönderiyor. Bu hafta İstanbul’a gelecek olan menajer, Tottenham’ın teklifini yöneticilere iletecek. Yapılacak pazarlıklar sonrası iki tarafın da uzlaşma ihtimali bulunuyor. Tottenham’ın parayı biraz daha artırması halinde Emenike, İngiliz kulübüyle sözleşme imzalayacak.

TRANSFERDE BOMBALAR PATLADI!

FİYASKO TRANSFERLER

BU OYUNCULAR BEDAVA!..

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış