Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Doğan’dan bomba açıklamalar

Doğan’dan bomba açıklamalar
Son Güncellenme : 23 Eyl 2014 11:01

Doğan'dan bomba açıklamalar
Galatasaray’ın eski yöneticilerinden Sedat Doğan’dan çarpıcı açıklamalar

Galatasaray’ın eski yöneticisi Sedat Doğan, Sky 360’ta çıktığı Telegol programında çok özel açıklamalarda bulundu.

Galatasaray’daki görevinden istifa ettiğini dile getiren Doğan, istifa mektubunu Fenerbahçe ile oynadıkları Süper Kupa finalinden bir hafta önce verdiğini dile getirdi.

TFF’den, TBF’ye kadar birçok konuda zehir zemberek açıklamalarda bulunan Sedat Doğan, Galatasaray’la ilgili önemli ifadeler kullandı.

İşte Sedat Doğan’ın açıklamalarından bazı satır başları;

NEDEN İSTİFA ETTİ?
“Yönetime veya başkana zarar vermek istemem. Bazı konularda mutabık değildim. Birçok detay ve konu var. Bu benim haklı olduğum anlamına gelmez. Belki yönetim kurulu veya başkan haklıdır. Ben istifa ettim. Fenerbahçe maçından 1 hafta önce istifamı verdim.”

“Galatasaray yöneticiliği çocuk oyuncağı değil. Bir karar alıyorsan iyi düşünüp tartacaksın. Ben Ünal abimle insani olarak en ufak bir problemim yok. Çok tartıştığımız konu oldu. Kimi zaman kabul etmişti, kimi zaman etmemiştir. Ben haklıyım diye kural yok. Ben bazı yönetim şekliyle mutabık değildim. Bu da geniş bir alana yayılıyorsa benim yararlı olmam mümkün değil diyerek ayrıldım.”

“Can güvenliği ile alakalı bir iş değildi. 3 maçın 3’üne de gittim. Hatta sonuncusunda TBF yetkilileri ile tartıştık. F.Bahçe seyircisinden her türlü küfrü yedik. Ama o gün yerleştirilmiş insanlar vardı. Özellikle oralara olay çıkartmak üzere konulmuşlardı. Tüm F.Bahçe seyricisini bu kapsamda değerlendiremeyiz.”

“F.BAHÇE STADINDA KUPA KALDIRDIĞIMIZDA…”
“Fenerbahçe Stadı’nda kupa kaldırdığımız sene nasıl olaylar bir noktadan başladıysa burada da aynısı oldu. Bu yüzden tüm F.Bahçe taraftarını aynı noktaya koymak doğru değil. G.Saray’ın da sahasında olaylar oldu. Olmaması gerekirdi ama disiplin kurulu 12 saat içinde G.Saray’a ceza verdi. F.Bahçe’nin cezasını 4 gün bekletiyorlar.”

“Galatasaray’ın temiz formasının bu tip pisliklerin içinde olmaması gerektiğini düşünüyorum. Galatasaray için o kupa teneke parçasıdır. Galatasaray bu pisliğin parçası olmak istemedi.”

“Zannetmiyorum ki 3 Temmuz sürecinden sonra Fenerbahçeli yöneticilerin etkili olduğunu. Ama bu bir kurgudur. Bu da basketboldaki şikedir. Bunu da TBF organize etmiştir. Bilerek veya bilmeyerek.”

“Galatasaray takımı maç öncesi ısındırılmadı. Hakemler ne yaptı? Bizim sahamızda 2-3 tane çakmak atıldı kadınlara oynayacaksınız dendi. Galatasaray’ın bu ligde olmaması lazım. Futbolda şöyle bir fark var.”

“F.BAHÇE KÜME DÜŞSÜN İSTEMEDİK”
“Galatasaray’ın 3 Temmuz’la ilgili bir sonraki açıklaması, rakip kulüp başkanının Galatasaray hakkındaki açıklamalarıyla ilgili oldu. Galatasaray Fenerbahçe’nin küme düşmesini istemedi. Galatasaray tarihinin hiçbir noktasında şikenin parçası olmamıştır.”

“Galatasaray’ın müzesinde aslanlar gibi alınmış UEFA Kupası var, Süper Kupa’sı var, 19 tane de lig şampiyonluğu var. Galatasaray’a bu kadar vurulmasını ben hazmedemiyorum.”

“Cemal Nalga’yı konuşuyorsanız Yiğit Şardan’ın hakkını vereceksiniz. Benim Fenerbahçeli dostlarım var, arkadaşlarım var. Ben hiç F.Bahçe düşmanı olmadım. Benim aşağılık kompleksim yok. 3 buçuk yıllık yöneticilik dönemimde Fenerbahçe’yi hedef alan açıklamam olmadı. Hep federasyonları hedef aldım. Karşınızda 20 milyonluk camia var. Herkesi kötüleyemezsiniz ki.”

“MELO BAZI YANLIŞ İŞLER YAPMIŞ OLABİLİR”
“Fenerbahçe’nin maçında kaç kişi vardı? Geçen senenin şampiyonu. Tribünde 6 bin seyirci var. Bütün Anadolu’da tribünler boş. Biz zar zor bulduk. Futbolun marka değerini düşürdün.”

“Galatasaray’ın kumaşı leke tutmaz. Bu işlerle kendilerini kurtaramazlar. Geçmişte Ali Sami Yen’den bu yana Galatasaray’ı yönetenler bu kulübü şikeye bulaştırmamışlardır.”

“Melo bazı yanlış işler yapmış olabilir. Dünyadaki en kötü insanı bile olay bazında değerlendireceksin. Her şeyi yanlış olabilir, doğrusunu söyleyeceksin. Melo’yu basın ve başka yapılar “Bu adam arkadaşına yumruk attı, Oğuzhan’a da tükürmüştür” dendi. TFF Başkanı “Melo ülkeden gitsin” dedi. Bence sen git Türkiye’den. Sen oraya bazı işleri yapmak üzere konulmuşsun.”

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış