Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Denizli’den Galatasaray’a ret!

Denizli’den Galatasaray’a ret!
Son Güncellenme : 27 Eki 2014 18:02

Denizli'den Galatasaray'a ret!
Abdürrahim Albayrak ve Ali Dürüst, sabah saatlerinde apar topar Mustafa Denizli ile bir görüşme yaptı

Galatasaray’da 4-0’lık İstanbul Başakşehir mağlubiyetinin ardından flaş gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Cumartesi günü yapılan seçimde yönetici olan ve Florya’nın anahtarlarını teslim alan Abdürrahim Albayrak ile Sportif AŞ’nin başına getirilmesi beklenen Ali Dürüst, bu sabah apar topar Mustafa Denizli ile bir görüşme yaptı.

DENİZLİ’DEN GALATASARAY’A RET!
Ocak ayı için Denizli’nin görüşlerini alan Albayrak ve Dürüst ikilisine Denizli’den olumsuz bir cevap geldi. Galatasaray’da şu anda görev alamayacağını ifade eden Denizli’den olumsuz cevap alan sarı-kırmızılı yönetim, alternatif planlar üzerinde yoğunlaşmaya başladı.

MUSTAFA DENİZLİ, DÜN AKŞAM BUNLARI SÖYLEMİŞTİ!
“Galatasaray’ın son 2 seneden bu yana yaptığı 10 transferin 7’si bu takımda oynaması mümkün değil. Bir takımda 43 futbolcu olabilir mi, bu mümkün mü? Galatasaray takım ruhunu kaybetmiş, oyuncular korkuyor. Bir takımda 43 futbolcu olmaz, oluyorsa da o dükkanı kapatsın. Galatasaray’da alt çizgi ile üst çizgi arasında büyük kopukluklar var, hem teknik olarak hem de fiziksel olarak. Bir işin ekonomik kopukluk boyutu var.”

“Galatasaray gibi bir futbol kulübü, alınan bu sonuçları iki stopere bağlıyorsa, çoktan kaybetmiştir. Galatasaray’ın hücumda Burak Yılmaz dışında etkin bir futbolcusu yok, Olcan Adın’ı da buraya katamayız. Galatasaray’ın acil reçetesini ben bilemem. Galatasaray ekip ruhunu kaybetmiş durumda ve recete için de ekip ruhunun oluşturulması lazım. Prandelli için iyi ya kötü deme hakkına sahip değilim.”

(Sporx)

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış