Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Cinayeti arkadaşlarına itiraf etmiş

Cinayeti arkadaşlarına itiraf etmiş
Son Güncellenme : 28 Kas 2014 11:18

Cinayeti arkadaşlarına itiraf etmiş
“Bana vurdu, ben de bıçakladım”

Müslim SARIYAR/Mustafa ŞEKEROĞLU / HT GAZETE

SIRP taraftar Marko Ivkoviç’i kalbinden bıçaklayarak öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan Kadri A.’nın, cinayeti olaydan sonra arkadaşlarına “Bana vurdu, ben de bıçakladım” diyerek itiraf ettiği öğrenildi. İstanbul’da Galatasaray Liv Hospital-Kızılyıldız maçı öncesi işlenen cinayetin şüphelisi Kadri A.’nın, otogardan Antalya’ya gitmek üzere şehirlerarası bir otobüse bindiği tespit edildi. İstanbul’dan yola çıkan polis, Isparta yakınlarında otobüsü durdurup Kadri A.’yı gözaltına aldı.

Sırp taraftarın katil zanlısı, polisin elinde

İşsiz olduğu öğrenilen Kadri A. ifadesinde, “Maçın yapılacağı yerin karşısında mangal yapıyorduk. Bir anda kavga çıktı. Biz de arkadaşlarla olay yerine gittik. Bu sırada biri bana vurdu. Üzerimde bıçak vardı. Ama bıçağı ben vurmadım” iddiasında bulundu. Cinayet Büro Amirliği’ndeki sorguları süren ararında Kadri A.’nın da bulunduğu 7 şüphelinin bugün Bakırköy Adliyesi’ne sevk edileceği öğrenildi. Öte yandan zanlıların çekilen fotoğrafları, Sırbistan Konsolosluğu görevlileri aracılığıyla Ivkoviç’in beraberinde bulunan 2 arkadaşına gösterildi. İkili, fotoğraflardan katil zanlısını teşhis etti.

O MAÇ ERTELENDİ

EUROLEAGUE’DEN DEKLARASYON

DIŞİŞLERİ’NDEN SIRPÇA MESAJ

DIŞİŞLERİ Bakanlığı Sözcüsü Tanju Bilgiç, gerilimi azaltmak için Sırpça olarak yaptığı açıklamada, “Sırp taraftarın öldürülmesinden derin üzüntü duyuyoruz. Ailesine başsağlığı ve sevenlerine sabır diliyoruz. Temennimiz bu tarz olayların bir daha meydana gelmemesi ve olayın faillerinin yakalanarak Kadri A. ceza çekmesidir” dedi.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış