Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Cim Bom’a İngiltere’den kardeş kulüp

Cim Bom’a İngiltere’den kardeş kulüp
Son Güncellenme : 26 Şub 2013 1:56

Galatasaray, İngiltere Premiere Ligi ekiplerinden Reading ile kardeş kulüp anlaşması imzaladı.

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, Türk Telekom Arena’da Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal ve Galatasaray Kulübü İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen imza töreninde, Reading Kulübü Genel Müdürü Nigel Höwe ile kulüp yöneticisi Christopher Samuelson’un yer aldığı bildirildi.

İmza sonrası açıklama yapan Reading Kulübü Genel Müdürü Nigel Howe’nin, bu anlaşmanın iki kulüp için de çok güzel bir fırsat olduğunu kaydettiği aktarılarak, ”Özellikle oyuncu takibi konusunda, Reading ve Galatasaray’ın oyuncu transferlerinde nasıl bir yol izlediği konusunda bilgi paylaşımında bulunacağız. Takip ettiğimiz tüm oyuncuları transfer etmemiz de söz konusu değil. Bu nedenle bu isimleri de kendi aramızda paylaşacağız. Ya da Galatasaray’ın İngiltere’de takip etmek istediği bir oyuncu konusunda fikir alışverişinde bulunacağız” ifadelerine yer verildi.

Kulüp yöneticisi Christopher Samuelson’un ise yapılan anlaşmaya büyük önem verdiklerini vurgulayarak, şunları söylediği belirtildi:

”Birlikte gelişmeye başlamak için sabırsızlanıyoruz. Oyuncu takibi, oyuncu alışverişi gibi konularda Galatasaray’la bir ortaklığımız olacak. Anlaşmamız geniş bir kapsamda gerçekleşecek. Kendi aramızda oyuncu alışverişinde bulunacağız, fazla oyuncularımızı kendi aramızda takas edeceğiz. Oyuncu takibinde büyük paylaşımlarda bulunacağız. Galatasaray benim için tartışmasız olarak Türkiye’nin bir numaralı kulübü. Bu ortaklıktan çok büyük mutluluk duyuyorum. İngiltere’de ve özellikle Londra’da çok sayıda Türk var. Bunlardan biri de tabii ki Jem Karacan. Türk bir ailenin çocuğu olarak 14 yaşında aramıza katıldı. Türkiye milli takımına çağrılma gururunu da yaşadı ve o bir Galatasaraylı. Bu anlaşmadan da büyük mutluluk duyuyor. İki kulüp birbirlerine çok sayıda ziyarette bulunacak. Özellikle sezon öncelerinde hazırlık maçlarında karşı karşıya geleceğiz.”

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış