Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > "Cevabı sahada verin"

"Cevabı sahada verin"
Son Güncellenme : 04 Eki 2014 14:30

"Cevabı sahada verin"
Teknik direktör İsmail Kartal oyuncularıyla yaptığı toplantıda, “Bir yenilgi aldık diye yapılan eleştirileri görüyorsunuz. İhtiyacımız olan golleri atıp seri galibiyetler alalım” dedi

HTSPOR / Ahmet Selim KUL
Fenerbahçe her ne kadar sahada etkili bir futbol ortaya koyamasa da teknik direktör İsmail Kartal her fırsatta oyuncularının genel durumundan memnun olduğunu ve takımın 5. haftadan sonra vites atıracağını ifade etmişti.

Bundan dolayı tecrübeli çalıştırıcı, bugünkü Torku Konya karşılaşmasını hem Akhisar maçının telafisi hem de seri galibiyetlerin başlangıcı olarak görüyor ve çok önem veriyor. Bu düşüncelerini hafta boyunca talebelerine de aktaran Kartal, yaptığı son toplantıda aynı görüşlerini tekrarlayarak, “Siz şampiyon takımsınız. Hala bu ligin en iyi ve en kaliteli ekibisiniz. Bir yenilgi aldık diye yapılan eleştirileri görüyorsunuz. Siz bunlara cevabı sahada verin. İhtiyacımız olan golleri atın ve seri galibiyetleri alalım” dedi.

‘SİZE GÜVENİYORUM’
Böylesine zor günlerde en önemli şeyin birlik ve beraberlik olduğunun da altını çizen teknik direktör İsmail Kartal, “Camia olarak nasıl zor günler yaşadığımızı biliyorsunuz. O dönemleri birlik beraberlik içinde atladık ve bugünlere geldik. Şimdi de aynı görüntü içerisinde olmalıyız. Ben ve ekibim, sizlere sonuna kadar güveniyoruz. Aynı şekilde bizlere güvenen bir yönetimimiz de var. Bunun için birlikteliğimizi bozmadan yola devam edip beklentilere yanıt verelim” ifadesini kullandı.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış