Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Cenk Akyol açıklaması

Cenk Akyol açıklaması
Son Güncellenme : 25 Tem 2013 13:02

Galatasaray Basketbol Şube Koordinatörü Murat Özyer konuştu

Galatasaray Basketbol Şube Koordinatörü Murat Özyer konuştu

Galatasaray Kulübü Basketbol Şube Koordinatörü Murat Özyer, Türkiye Basketbol Federasyonu yöneticileri ile A Milli Basketbol Takımı Başantrenörü Bogdan Tanjevic’in oyuncuları Cenk Akyol ile ilgili değerlendirmeleri hakkında açıklamalarda bulundu.

Özyer, yaptığı yazılı açıklamada, A Milli Takım’ın Avrupa Şampiyonası aday kadrosuna alınmayan Cenk Akyol’un Galatasaray Liv Hospital’ın değerli bir oyuncusu olduğunu belirterek, şu ifadeleri kullandı:

“16 Mayıs-15 Haziran-10 Temmuz ekseninden çok uzun bir süre geçmesine rağmen hem yöneticilerin hem de A Milli Takım başantrenörünün Galatasaray Liv Hospital basketbol takımımızın oyuncusu Cenk Akyol’un milli takım kadrosundan çıkarılması konusunda halen savunma yapmaları kamuoyunun bu konudaki algısını ve şüphelerini doğruluyor. Cenk Akyol, Galatasaray Liv Hospital’ın değerli bir oyuncusudur. Bu gerçek malum demeçlerle değiştirilemez .Türk halkının Avrupa Şampiyonası’nda ’24 ayar altın’ madalyayı beklediğini A Milli Takım’ın tüm unsurları bilmeli, dikkat ve yoğunluklarını bu yöne kaydırmalı diye düşünüyorum. A Milli Takım Başantrenörümüze sağlıklı günler, A Milli Takımımıza başarılar diliyorum.”

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış