Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Cavcav’dan Uslu’ya çok sert cevap

Cavcav’dan Uslu’ya çok sert cevap
Son Güncellenme : 18 Oca 2015 16:06

Cavcav'dan Uslu'ya çok sert cevap
Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, HABERTÜRK TV’ye konuştu. Fenerbahçe Genel Sekreteri Mahmut Uslu’nun Duygun Yarsuvat’a söylediği “Cavcav’laşmasın” sözüne çok sert bir şekilde cevap verdi

MAHMUT USLU’NUN AÇIKLAMASI

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, HABERTÜRK TV’de Faik Çetiner’in sunumuyla yayınlanan Sportürk programına telefonla bağlandı. Cavcav, Fenerbahçe Genel Sekreteri Mahmut Uslu’nun Duygun Yarsuvat’a yönelik söylediği “Cavcav’laşmasın” sözüne çok sert cevap verdi. İşte İlhan Cavcav’ın açıklamaları:

“Uzun yıllardır futbolun içindeyim. Tabii ki Galatasaray başkanının açıklamasını doğru bulmuyorum. Ancak Fenerbahçe Kulübümüzün gerek başkanının gerek Sayın kilolu Mahmut Uslu kardeşimin bu “Cavcav’laşmasın” açıklamalarını kendime bir hakaret olarak kabul ediyorum. Cavcav adam değil, adam gibi adam. 80 yaşındayım. Hiçbir işime haram sokmam. Kimsenin hakkını yemem. Bir insan Cavcav ismini ağzına alırken bir düşünmesi lazım.”

“SOYADI GİBİ ‘USLU’ OLMAYA BAKSIN”
“Mahmut Uslu otursun oturduğu yerde, soyadı gibi uslu olmaya baksın. Hatta Türk futboluna hizmet etmek istiyorlarsa başta başkanı da beraber yanına alıp Türk futbolunundan elini ayağını çekmeleri lazım. Neden böyle dediğimi kendileri çok iyi bilirler. Aziz Yıldırım daha iyi bilir. Çok fazla yaraları deşerlerse Türk futbolu zarar görür. Yok havuzdan çıkacağım, yok parayı almayacağım… Kardeşim 18 takımlı ligde hangi kurala göre sen ligden çekiliyorsun. Ben alıyorum 12 milyon Dolar, sen alıyorsun 35 milyon Dolar. Şampiyon olduğunda aldığın şampiyonluk primi hariç havuzun yüzde 50’sini dört kulüp alıyor. Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor. Kalan yüzde 50’si 14 kulübe gidiyor. Sen hangi hakla havuzdan ayrılmak istiyorsun. Böyle beyanatlar büyük bir kulübe yakışır mı? Bunun kolayı var. Ayrılır 18 takımlı ligden. İstanbul’dan 6-7 takım var. Beylerbeyi var, Sarıyer var, Kartal var… Kendi aralarında bir lig kurarlar. Onu istediği kanala istediği fiyattan satabilir. Ama 18 kulüp Fenerbahçe’nin piyonu değil. Ben bunları söylediğim zaman kötü kişi oluyorum.”

GÖKHAN GÖNÜL VE GALATASARAY İTİRAFI
“Yoksa Fenerbahçe ile ne alışım ne verişim olmadığı gibi Fenerbahçe bizim gibi kulüpler için bir altın madeni. Biz futbolcularımızı oraya satarız. Gökhan Gönül’ü verdim, 1 milyon 250 bin Euro’ya. Sorun Ali Şen Bey’e. Odadan çıktılar, Adnan Polat aradı, 1 milyon 750 bin Euro verdi. Gençlerbirliği oyuncu satıp ayakta durabilen bir takım. Ben ne para ne pul almıştım. Dedim ki söz verdim Adnan Polat, ben veremem kardeşim. İster 500 bin Euro isterse bin 500 Euro olsun, vermedim. Fenerbahçe, o günleri unuttu. O zaman Cavcav Cavcav’dı da şimdi Uslu Mahmut, zaten epey kilosu var, biraz daha kilo alırsa sağlığına dokunur. O yüzden Cavcav’ı falan karıştırmasın, kendi işine baksın. Türk futbolundan da elini çeksin.”

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış