Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Cavcav’dan sert mesaj

Cavcav’dan sert mesaj
Son Güncellenme : 19 Haz 2013 21:26

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, “TFF’nin keyfi uygulamaları devam ederse, nasıl getirdiysek göndermesini de biliriz” dedi

Cavcav'dan sert mesaj

Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri’nde basın toplantısı düzenleyen başkan Cavcav, TFF’nin kararıyla ilgili Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal’ın kendisini aradığını, Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Halil Ünal ile de görüştüğünü belirtti.

Yarın veya 24 Haziran Pazartesi günü TFF ile görüşmeye çalışacaklarını ifade eden Cavcav, “Görüşmeyle ilgili TFF’den aksi bir karar gelmesi durumunda olağanüstü genel kurul için şartları yerine getirmeye çalışacağız. TFF’nin yabancı futbolcu konusunda aldığı karar değişmezse, federasyon değişecek. Türkiye’de Fenerbahçe ne diyorsa o oluyor” diye konuştu.

İlhan Cavcav, dün yapılan Kulüpler Birliği Vakfı toplantısında, yabancı oyuncularla ilgili bir karar alarak, TFF’ye sunduklarını söyledi.

Cavcav, şöyle devam etti:

“On yabancı futbolcu konusunda, 2’si yedek kulübesinde olsun şeklinde bir yazı hazırladık ve TFF’ye sunduk. Onsekiz kulüp içinde sadece Fenerbahçe’nin muvafakat etmediğini öğrendik. Bu, düşündürücüdür. Fenerbahçe’nin transferde yabancı oyuncuları kadrosuna katmakla ne yapmak istediğini de anlamadık. TFF toplanarak, yangından mal kaçırır gibi son karara imza attı. ‘Ben yaptım doğrudur’ anlayışı doğru değildir. Bu federasyon nasıl bizim oylarımızla geldiyse, göndermesini de biliriz. Yıldırım Demirören’in bunu anlaması lazım.”

Yabancı oyuncu konusunda alınan kararla, milli takımların başarısının artaracağının iddia edildiğine dikkati çeken Cavcav, “Milli takımda Fransa, Almanya ve diğer Avrupa ülkelerinden oyuncularımız oynuyor. TFF; İngiltere ve Almanya gibi ülkeleri mi, yoksa Sırbistan ve Slovakya gibi ülkeleri mi örnek alacak?” diyerek sözlerini tamamladı.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış