Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Çağla’dan bronz madalya

Çağla’dan bronz madalya
Son Güncellenme : 27 Haz 2013 21:22

17. Akdeniz Oyunları’nda yelken yarışları tamamlandı. Kadınlar Laser Radial sınıfında milli sporcu Nazlı Çağla Dönertaş bronz madalya kazandı

17. Akdeniz Oyunları'nda yelken yarışları tamamlandı. Kadınlar Laser Radial sınıfında milli sporcu Nazlı Çağla Dönertaş bronz madalya kazandı

Kent merkezindeki sahil bandında yapılan yarışların ardından Mersin Marina’da ödül töreni düzenlendi.

Kadınlar Laser Radial sınıfında Hırvat Tina Mihelic altın, İspanyol Alicia Cebrian gümüş madalyanın sahibi olurken Türk sporcu Nazlı Çağla Dönertaş ise Türkiye’ye bronz madalya kazandırdı.

ERKEKLER LASER STANDART
Erkekler Laser Standart sınıfında ise Hırvat sporcu Tonci Stipanovic altın, Fransız sporcu Jean Baptiste Brenaz gümüş, İspanyol Jesus Rogel Sanchez ise bronz madalya kazandı.

Aynı kategoride yarışan Türk sporcu Saffet Onur Bilgen 10’uncu, Mustafa Çakır da 18’inci sırada yer aldı.

KADINLAR 470
Kadınlar 470 sınıfında Camille Lecointre ve Mathilde Geron’un oluşturduğu Fransa altın madalyanın sahibi olurken, Enia Nincevic – Romana Zupan ikilisinin yer aldığı Hırvatistan gümüş, Francesca Komatar ve Sveva Carraro’nun oluşturduğu İtalya ise bronz madalya kazandı.

Bu kategoride Türkiye’yi temsil eden Ceyla Yurtseven – Cansu Demir ikilisi 8’inci oldu.

ERKEKLER 470
Erkekler 470 sınıfındaki altın madalyayı Sime Fantela ve Igor Marenic’in yer aldığı Hırvatistan kazandı. Yunanistan adına yarışan Panagiotis Mantis ve Pavlos Serafeim Kagialis’in gümüş madalya aldığı kategoride İtalya adına yarışan Francisco Falcetelli – Enrico Clementi ikilisi bronz madalyanın sahibi oldu.

Bu kategoride Türkiye’yi temsil eden Ateş Çınar – Deniz Çınar ikilisi 7’nci, Mustafa Sergen Birincioğlu ile Tamer Emre Hasbay’ın oluşturduğu ikinci takım ise 10’uncu sırada yer buldu.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış