Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > ‘Büyük iş başardınız’

‘Büyük iş başardınız’
Son Güncellenme : 22 Haz 2013 14:28

IOC Başkanı Rogge, HABERTÜRK’e konuştu…

IOC Başkanı Rogge, HABERTÜRK'e konuştu...

HTSPOR / Murat AĞCA

Akdeniz Oyunlarını izlemek üzere Mersin’e gelen Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC) Başkanı Jacques Rogge, Türkiye’nin organizasyon başarısından övgüyle söz etti. Mersin’de dün Akdeniz Oyunları Köyü’nü ziyaret eden ve Uluslararası Akdeniz Oyunları Komitesi Başkanı (ICMG) Amar Addadi, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) Başkanı Uğur Erdener ve İstanbul 2020 Adaylık Komitesi Başkanı Hasan Arat ile birlikte öğle yemeği yiyen Rogge, çıkışta HABERTÜRK’ün sorularını yanıtladı.

Mersin’deki tesisleri 18 ay gibi kısa bir sürede hazır hale getirilmesinin önemli bir başarı olduğuna dikkat çeken Rogge, “Büyük bir iş başardınız. Hepinizi tebrik etmek istiyorum, çünkü her şeyi yalnızca 18 ay içinde hazır hale getirdiniz” diye konuştu. Açılış törenini de çok beğendiğini ifade eden Rogge, “Yaratıcı ve önceki örneklerinden farklıydı. Güzel bir şovdu. Ayrıca Akdeniz kültürünü çok iyi yansıttı” dedi.

‘OLİMPİYATA ETKİSİ OLUR’
“Akdeniz Oyunları’nın İstanbul’un 2020 Olimpiyatları adaylığına etki edeceğini düşünüyor musunuz?” sorusuna ise Rogge, “Sonuçta başarılı geçen oyunlar iyi, başarısız olanlar da kötü etki bırakır. O yüzden elbette ki burası dikkate alınacak” cevabını verdi.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış