Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > “Bursa’da oynamaktan gurur duyuyorum”

“Bursa’da oynamaktan gurur duyuyorum”
Son Güncellenme : 19 Şub 2013 18:02

Bursaspor’un genç futbolcusu Serdar Aziz’in sözleşmesi 2 yıl uzatıldı.

Bursaspor Genel Sekreteri İlhan Uslu, Özlüce Tesisleri’nde düzenlenen imza töreninde yaptığı açıklamada, Bursaspor için tarihi bir günü yaşadıklarını söyledi.

Genç savunma oyuncusunun hem sözleşmesini uzatma hem de alacağında iyileştirme konularında anlaştıklarını belirten Uslu, ”Alt yapımızda yetişen Serdar kardeşimize bizi yeniden seçtiği için teşekkür ediyorum” dedi.

Uslu, Batalla’nın sözleşmesini uzatma konusunda ise ”Batalla ile sözleşmemiz devam ediyor. Dolayısıyla daha zamanımız var. Batalla bizim evladımız. Takımımızın fenomeni haline gelmiş bir futbolcumuz. Anlaşma problemi hiçbir zaman olamaz” diye konuştu.

”Bursaspor camiasına en önemli transferlerden birini gerçekleştiriyoruz” diyen Futbol Şube Sorumlusu Erkan Kamat, ”Serdar Aziz gibi kıymetli bir evladımızı Bursaspor’da daim olması için gerekli fedakarlıkları karşılıklı yaptık. Bugüne kadar nasıl özveriyle çalıştıysa bundan sonra da elinden gelen her şeyi yapacaktır” ifadelerini kullandı.

Serdar Aziz ise 2015’te sona erecek sözleşmesini 2017 yılına kadar uzattığını söyledi. Çok mutlu olduğunu dile getiren Aziz, şunları kaydetti:

”Her zaman Bursaspor’da oynamaktan mutlu olduğumu söylüyordum. Sözleşmem devam ediyordu, ama yöneticilerimizle bir araya geldik, uzatmak istediler. Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Yönetici ağabeylerime de teşekkür ediyorum. Karşılıklı fedakarlıklar oldu. Bunu her zaman yapacağımın sözünü de buradan veriyorum. Benim arkamda durdular. Gerçekten çok mutluyum. 2017’ye kadar uzattık sözleşmemizi, futbolu burada bırakmak istiyorum. Transfer dedikodularına iyi bir cevap oldu. Transfer dönemlerinde hakkımda çok haber çıktı. Ben Bursalı olmaktan ve Bursaspor’da oynamaktan gurur duyuyorum.”

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış