Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Bahis Formülleri > Bursa cezaya itiraz edecek

Bursa cezaya itiraz edecek
Son Güncellenme : 05 Nis 2013 23:41

Bursaspor Kulübü, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) tarafından kaleci Harun Tekin’e 4 maç men ve 8 bin lira para cezası verilmesiyle ilgili hukuksal girişimlerde bulunacaklarını bildirdi.

Kulüp Yönetim Kurulu adına yapılan açıklamada, Tekin’e, Kasımpaşa maçının tamamlanmasından sonra kendisine saldıran rakip taraftarla yaşadığı olay yüzünden 4 resmi müsabakadan men ve 8 bin lira para cezası verildiği hatırlatıldı.

Sahaya atlayıp saldırıda bulunan taraftarın yol açtığı durumun faturasının Tekin’e kesilmesinin, Türk futbolunda üst üste yaşanan bin bir türlü garipliğin yansıması olduğu ileri sürülen açıklamada, şöyle denildi:

”Ülkemizde sahaya atlamanın ve sporcuya saldırmanın cezası bir maç, açık tehditten korunmaya çalışmanın karşılığı 4 maç olurken Hollanda benzer bir olayda kalecinin kırmızı kartını iptal ediyor, sahaya atlayan taraftara ise en ağır cezayı veriyor. Kulübümüzle birlikte Türk futbol kamuoyu da aynı olayda iki ülke federasyonlarının verdiği, birbirinden gece ve gündüz kadar farklı bu iki kararın hangisinin doğru olduğunu bilmek istiyor. Bu amaçla oyuncumuzla kulübümüzün yaşadığı haksızlık ve mağduriyetin giderilmesi için hukuksal bütün girişimleri eksiksiz yapacağız.”

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış