Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Bu tarihe dikkat!..

Bu tarihe dikkat!..
Son Güncellenme : 22 Şub 2013 11:23

Her yönüyle İngiltere’nin ve Avrupa’nın fantastik takımlarından biri olan Chelsea, son 10 yılda altyapıya büyük çapta yatırım yaptı. İngiltere’de 8, İtalya ve Hong Kong’da birer futbol okulu açarak geniş bir alana ulaşmayı hedefledi. Bu okullar dışında ayrıca 4 kıtada yetenekli gençleri bulmak için futbol kampları düzenliyorlar. Chelsea, bu kampları duyurmak için özel bir reklam kampanyası hazırladı.

Fernando Torres, Oscar, Victor Moses ve Juan Mata’nın katıldığı reklam filminde görülen İstanbul karesi ise, yalnızca güzel bir manzara olduğu için değil… Chelsea futbol kampı, Türkiye’ye de geliyor. 22 Aralık 2012’de Meksika’da başlayan kamplar,sırasıyla Nijerya, Gana, Güney Afrika, Çin, Tayland ve Brezilya’ya uğradıktan sonra Nisan 2013’te Türkiye’de son bulacak. Bu 8 kamptan seçilecek 16 şanslı genç yetenek, Mayıs ayında Londra’da Chelsea tesislerinde antrenmana çıkma şansı bulacak.

Kamplar ayrıca ülkelerdeki futbol takımlarının antrenörleriyle işbirliği içerisinde yürütüleceğinden, Chelsea’ye gitme şansı bulamayanlar ülkelerindeki takımların altyapılarına seçilme imkanı da bulabilecekler. 2008-2009 sezonundan bu yana Asya’da düzenlenen kamplardan şimdiye dek 4 genç ülkelerindeki 1. lig ekiplerine kabul edildiler.

Chelsea’ye kabul edilmek elbette ki, bugünün moda deyimiyle, pastanın üzerindeki çilek. İngiliz ekibi, Türkiye’deki potansiyeli kendi gözleriyle görmek için Nisan’da ülkemize geliyor. 9-13 yaş arasında futbola yetenekli ve hevesli çocuklar için sihirli tarih 13-14 Nisan, yer İstanbul.  

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış