Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > "Bu kararı almamızın tek nedeni…"

"Bu kararı almamızın tek nedeni…"
Son Güncellenme : 17 Haz 2014 22:07

"Bu kararı almamızın tek nedeni..."
Sarı-kırmızılı kulübün basın sözcüsü Şükrü Ergün çarpıcı açıklamalarda bulundu

Galatasaray Liv Hospital’ın Fenerbahçe Ülker ile oynanacak final serisi son maçına çıkmama kararı almasının ardından,

Galatasaray Liv Hospital’ın Fenerbahçe Ülker ile oynanacak final serisi son maçına çıkmama kararı almasının ardından, sarı-kırmızılı kulübün basın sözcüsü Şükrü Ergün çarpıcı açıklamalarda bulundu.

NTV Spor’a telefonla bağlanan Galatasaray Basın Sözcüsü Şükrü Ergün, karara dair şu ifadeleri kullandı:
“Bu kararı almamızın tek nedeni Türkiye Basketbol Federasyonu’nun çifte standart uygulamasıdır. Bunun yanında Galatasaray’ın tüm uyarılarını ve açıklamalarını dikkate almayarak kendi sahneye koyduğu oyunu oynamaya çalışmasından dolayı, final maçına bu kararı aldık. Gerek Ülker Sports Arena’da yaşananlar gerek de maça atanan hakemler nedeniyle kulübümüz bir uyarı niteliğinde açıklama yapmıştır. Ancak federasyonun bu oyununda Galatasaray’ı figüran olarak görmeye çalışmasından dolayı, yönetim kurulu olarak oy birliğiyle bu kararı almış bulunuyoruz. Bu karar, muhtemelen sponsorumuzla görüş birliği içinde alınmıştır. Ben bugün yönetim kurulu toplantısına katılamadım ama eminim ki başkanımız ve arkadaşlarımız enine boyuna bu konuyu değerlendirip kararı öyle almışlardır.”

Fenerbahçe ile ilgili hiçbir sorunlarının olmadığının altını çizen Şükrü Ergün, ligden çekilebileceklerini de açıkladı. Yaşanan gergin ortamın tek sorumlusunun Basketbol Federasyonu olduğunu niteleyen Ergün “Bundan sonra Beko Basketbol Ligi’nin Galatasaray’sız nasıl olacağını federasyon görecektir” dedi.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış