Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Bahis Formülleri > Böyle söz duyulmadı

Böyle söz duyulmadı
Son Güncellenme : 26 Mar 2013 21:03

Beko Basketbol Ligi ekiplerinden Olin Edirne’nin başantrenörü Gökhan Taştimur, takımı tezahüratlarıyla olumsuz etkileyen taraftarlardan maçlara gelmemelerini isteyerek, ”Takım ligde kalırsa söz veriyorum bu sefer ikna edeceğim Edip Beyi (Olin Edirne Yağ Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Edip Ağaoğulları) ayrılacağım, gideceğim. Kontratımı da yırtıp atacağım hepinizin önünde” dedi.

Taştimur, Olin Edirne Yağ Sanayi AŞ fabrikasında düzenlenen basın toplantısında, takımın üst üste gelen aksilikler nedeniyle aldığı kötü sonucun kendisini üzdüğünü söyledi.

İç saha maçlarında oyunculara ve kendisine yapılan eleştirilerin takımın moralini olumsuz etkilediğini belirten Taştimur, ”İnsanların endişeye düşüp eleştirilerini tepkili bir şekilde dile getirmesi ve bunun neticesinde oyuncuların gergin ortama girmesi, alınan neticelerin sebebidir. Toplam 10 kişiyi geçmiyor bu arkadaşlarımızın sayısı. Küçük salonda söylenen söz, David’i (Davud Kamer) bile olumsuz etkiliyor. Bana molada gelip ‘strese girdim’ diyor. Oyuncumla yaşadıklarımı, tepki olarak bana yöneltmeleri, kendi sahamızda oynadığımız maçların hepsine negatif yansıyor” diye konuştu.

”Taraftarlar Olin Edirne’ye destek olmalı”
Tüm taraftarların, ligde kalması için takımlarına coşku ve inançla destek olması gerektiğini belirten Taştimur, şunları söyledi:

”Bu 10 kişiden rica ediyorum. Bu kadar mutsuzsanız, gelmeyin. Olin Edirne Basketbol Takımı bu güne kadar kötü bir şey yapmadı. Olin Edirne Edirne’ye mal olmuş bir kulüptür ve Gökhan Taştimur falan hikayedir. Takımı olumsuz etkileyen 10 kişiye söylüyorum: Sabredin şu takım ligde kalsın. O coşkuyu yaşatsın. Müthiş taraftarımız o coşkuyu yaşatsın ki bu takım ligde kalsın. Takım ligde kalırsa söz veriyorum bu sefer ikna edeceğim Edip beyi. Ayrılacağım, gideceğim. Kontratımı da yırtıp atacağım hepinizin önünde. Benim kontratım gönlümde.”

Olin Edirne Basketbol Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Kıskaç da Taştimur’a takımın başına geldiği günden itibaren sonuna kadar güvendiklerini, yönetim olarak verdiği kararların arkasında olduklarını vurguladı.

Ligden düşmenin kötü bir durum olduğunu ifade eden Kıskaç, ”4 önemli maç var önümüzde. Lütfen herkes kaybettiğimiz anda ne olacağını iyice anlasın. Kişisel olayları bir tarafa bıraksın, bu kulübe sahip çıksın” dedi.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış