Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Bahis Formülleri > “Biz şampiyon olacağız”

“Biz şampiyon olacağız”
Son Güncellenme : 07 Nis 2013 0:45

Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Ali Dürüst, Spor Toto Süper Lig’de Mersin İdmanyurdu’nu 3-1 yendikleri maçtan sonra yaptığı açıklamada, hakem Süleyman Abay’ı eleştirdi.

Dürüst, sarı-kırmızılı kulübün yöneticisi Abdürrahim Albayrak ile Türk Telekom Arena Stadı’nda basın mensuplarının karşısına geçerek yaptığı açıklamada, Mersin İdmanyurdu’nu yendikleri maçta sahadaki oyundan çok hakemin verdiği kararların konuşulduğunu söyledi.

Teknik direktörleri Fatih Terim, antrenörleri Hasan Şaş ve Ümit Davala’nın hakem tarafından oyundan atılmasını sert bir dille eleştiren Dürüst, şöyle konuştu:

“Bir maçtan sonra ‘Her şeye rağmen şampiyon olacağız’ dediğimiz zaman sorgulanmıştık. Tekrar ediyorum biz şampiyon olacağız. Bu olayları da takip edeceğiz. Oyuncularımızı kutluyorum. Sahada 10 kişi kalmalarına rağmen haksızlığa karşı oyunlarıyla tepki verdiler. Seyircimiz de tezahüratlarıyla destek verdi. Başka statlarda hakemler acaba böyle kararlar verebilir mi- Sorgulamak lazım. Bu yarışı sonuna kadar devam ettireceğiz. Bizim işimiz yeşil sahada top oynamaktır. Buna devam edeceğiz.”

Bir gazetecinin, “Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu’na güveniyor musunuz-” sorusuna Dürüst, “Güven veya güvensizlikten ziyade olan olaylara bakıyoruz. Bir takımın hocası heyecanını gösterebilir. Diğer bir antrenör, hocası atılmış takımını motive etmek için heyecanlanabilir. Dolayısıyla hakemin bunu süzmesi lazım. Bu tahrikler olduğu vakit, zaman zaman yanlış hareketler olabilir. Bu kararların hatayla açıklanacağını düşünmüyorum, artık kasıt aramak çizgisine geliyoruz. Takipçisi olacağız. Bu yarışa sonuna kadar yeşil sahada devam edeceğiz” cevabını verdi.

Sarı-kırmızılı kulübün ikinci başkanı, geçen seneden devam eden bir süreç olduğunu vurgulayarak, “Hala geçen senenin artçı depremleri devam ediyor. Biz geçen seneden başlayıp buna olumlu olarak katkı yapmaya çalıştık. Bunu sezon başında da söyledik. Bazı şeyler sonuçlanmamış. Dediğimiz gibi sonucunu yeşil sahada alacağız” ifadelerini kullandı.

Dürüst, “TFF yetkilileriyle görüşecek misiniz-” sorusunu ise “Ne gerekiyorsa onu yapacağız” diye cevaplayarak sözlerini tamamladı.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış