Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Beşiktaş 3 kez istedi!

Beşiktaş 3 kez istedi!
Son Güncellenme : 17 Tem 2014 11:53

Beşiktaş 3 kez istedi!
Diego Ribas Fenerbahçe’ye gelişinin perde arkasını anlattı

HTSPOR / Ferudun NİĞDELİOĞLU
Fenerbahçe’nin yeni transferi Diego Ribas, transferinde yaşanan gelişmeleri anlattı…

Brezilyalı yıldız özellikle Beşiktaş’ın da kendisini çok istediğini belirterek, “Transfer görüşmelerimde Mahmut Uslu ve Acar Yıldırım, bana çok iyi davrandı. Acar Yıldırım’ın Aziz Bey’in kardeşi olduğunu duyunca çok daha mutlu oldum. Sonunda beni ikna ettiler. Bir günde imzayı attırdılar. Beşiktaş ise 3 kez gelmişti. Üçünde de anlaşamadık. Onlar da iyi niyetliydi ama şartları zorlayamadılar. Ancak Mahmut Uslu ve Acar Yıldırım şartları konuşmadan beni mutlu kılacak tavırlar sergilediler. İkna oldum ve bir günde bütün imzaları attım” ifadelerini kullandı.

‘ÜZERİMDE ÇOK CİDDİ BİR YÜK VAR’
Anlaşmanın sağlanmasından sonra da Fenerbahçe yönetiminin kendisine çok profesyonelce yaklaştığını dile getiren Brezilyalı yıldız, şöyle devam etti:
“Bir günde imza atabileceğimi inanın ben bile düşünmüyordum. Kendime şaşırdım. F.Bahçe çok profesyonel bir kulüp. Vadedilen zamandan önce paramı yatırmaları da sürpriz oldu. Bu da üzerimde çok ciddi bir yük oluşturdu. Bu duyarlılığın karşılığını vermek için elimden ne geliyorsa yapacağım. Her şey çok güzel olacak. 4. yıldız hedefinin öneminin farkındayım. Sezon sonunda hep birlikte bu hedefe ulaşmak istiyoruz, buna da inanıyoruz.”

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış