Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > "Ben de hakemlere ‘güzel hocam’ derim"

"Ben de hakemlere ‘güzel hocam’ derim"
Son Güncellenme : 07 Kas 2014 11:59

"Ben de hakemlere 'güzel hocam' derim"
Emre, “Bülent Yıldırım’ın bana ‘Emrecim’ diye seslenmesi birilerini kızdırdı. Ben de onlara ‘Canım hocam’ ‘Güzel hocam’ diye seslenirim” dedi

Pazar gecesi oynanan derbide derbide Beşiktaşlıların tepkisi çeken Emre Belözoğlu ilginç açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe kaptanı, “Hakem Bülent Yıldırım’ın saha içinde bana, ‘Emrecim’ diye seslenmesi birilerinin çok tepkisini çekti. Kimse bilmez ama ben hakemlerle hep böyle konuşurum. ‘Canım hocam, güzel hocam’ diye seslenirim hep… Hakemlere her zaman saygı duydum. Saha içerisinde onlarla konuşmama hep dikkat ederim” ifadesini kullandı.

2 HAFTA DİNLENSEM!
Emre şöyle devam etti: “Sahada çok sinirli ve agresif olduğum söyleniyor. Ama şu unutulmasın ki bu takımın bütün sorumluluğu benim omuzlarımda. Başkan, yönetim, taraftar hesabını başkasına değil, bana soruyor. Mesela iki haftadır sakat sakat oynuyorum. Çünkü takımın durumu iyi değildi, maçlar çok zordu. İki hafta dinlensem hiçbir şeyim kalmaz. Tabi ki 20 yaşında değilim. Ama ben kendimi izlediğimde şu an ki durumum gençliğimden daha iyi”

DIEGO’YA SAHİP ÇIKTI
Diego’nun önemli bir oyuncu olduğunu dile getiren Emre, “Bir futbolcu için en zoru hazır bir takıma gelmektir. Ben Atletico’ya gittiğimde 6 hafta kadroya giremedim. Diego’nun durumu da bu” dedi.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış