Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > "Balıkların ortaya çıkma korkusudur"

"Balıkların ortaya çıkma korkusudur"
Son Güncellenme : 27 May 2014 9:44

"Balıkların ortaya çıkma korkusudur"
Fenerbahçe’den açıklama

Fenerbahçe Kulübü, Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz’ın kulübün olağan genel kurulunda, “Trabzonsporlu bazı yöneticilerin 2011’de dönemin Sivasspor kaptanı Mehmet Yıldız aracılığıyla futbolculara 1 milyon dolar teşvik primi vaat ettiği” yönündeki açıklamalarını, destek ve takdirle takip ettiklerini duyurdu.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, “Sivasspor Başkanı sayın Mecnun Otyakmaz’ın, futbolun gerçekleri adına yaptığı açıklama ve haklı isyan, tarafımızdan sonsuz destek ve takdirle takip edilmektedir. Bu açıklamaların ortaya koyduğu gerçek, yeniden ve adil yargılama hakkından, kimlerin neden ve nasıl bu kadar rahatsızlık duyduğunun anlaşılmasıdır ki artık açıkça görüldüğü üzere, bu sıradan bir rahatsızlık değil bir ‘korku’dur” ifadeleri kullanıldı.

Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu’nun bu konuda her türlü hukuki girişimi yapmaya hazır ve kararlı olduğunun vurgulandığı açıklamada, şunlar kaydedildi:

“Bu korku, hasıraltı edilen Bucaspor maçlarında yaşananların ve buna dair kulübümüze itiraflarda bulunanların, Gençlerbirliği-Fenerbahçe maçından sonra ‘Trabzonspor için oynadık’ diyen Gençlerbirliği futbolcularının, Fenerbahçe-Ankaragücü maçında alınacak puanlara karşılık ‘Gabric’i Ankaragücü’ne bonservissiz verecek’ olanların, Karabükspor maçında uzun pantolonlu adamla kurulan kirli tezgahların, Karabükspor’da forma giyen Bülent Ataman’ın teşvik itiraflarının ve bu itirafları duyan gazetecilerin savcılığa yaptığı başvuruların, Antalya’dan gelen ‘demir profillerin’, Eskişehirspor Teknik Direktörü’ne ulaşanların, 300 milyarlık kuvvetli üfürüğü olan hocaların, Sivasspor-Fenerbahçe maçında, Sivas’ın attığı golü müteakiben Sivas’a yollanmak üzere teklif edilen balıkların ortaya çıkma korkusudur.

Trabzonspor taraftarının dikkatinin; ‘kaynağı ve nereye harcandığı açıklanamayan milyon dolarlara rağmen ortaya çıkan sportif ve yönetsel başarısızlığa’ yönelmesinin, Kulüp tarafından ödendiği ileri sürülen milyon dolarlık avukatlık ücret makbuzlarının akıbetinin sorgulanmasının ve Trabzonspor ikinci başkanının istifa sebeplerini anlattığı açıklamalardaki cevaplanamayan gerçeklerin, korkularıdır.

2009’da yapılması planlanan, şampiyonluğu kaybettiğimiz son maç ile ertelenerek 2011’de hayata geçirilen operasyona dair tüm gerçeklerin ortaya çıkacağının korkusudur. Bu korkuları haklı ve yerindedir. Zira gerçeklerin birgün ortaya çıkmak gibi bir huyu vardır. Ve bir gün gerçekler mutlaka yargılanacaktır. Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu, bu konuda her türlü hukuki girişimi yapmaya hazır ve kararlıdır.”

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış