Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Bakan tepkisi

Bakan tepkisi
Son Güncellenme : 20 Eyl 2014 8:24

Bakan tepkisi
Spor Bakanı Kılıç, Fenerbahçe ile Galatasaray’ın kürekte dünya 3.’sü olan milli takımdan sadece kendi kürekçilerini tebrik etmesine tepki gösterdi, bunun kabul edilemez olduğunu söyledi

HTSPOR / Murat AĞCA

Hollanda’da geçen ay yapılan Dünya Kürek Şampiyonası’nda, Galatasaraylı ve Fenerbahçeli kürekçilerden oluşan 8 tek hafif kilo milli takımı üçüncü olarak Türkiye’ye tarihindeki ilk madalyayı kazandırmıştı. Ancak iki dev kulüp, kendi web sitelerine sadece kendi sporcularının isimlerini yazıp, kutlamış, diğerlerini adeta yok saymıştı.

HABERTÜRK’ÜN ‘BU KADARINA PES’BAŞLIKLI HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ…

Habertürk’ün gündeme taşıdığı bu olay, Türkiye çapında büyük tepkiyle karşılanmıştı. İşte bu konu, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın önceki gün Ankara’da olimpik federasyonların başkanlarıyla yaptığı toplantıda gündeme geldi. Yaşananlara tepki gösteren Bakan Kılıç, böyle bir durumun kabul edilemez olduğunu belirterek, milli takımların her türlü kulüp yapılanmasının üzerinde olması gerektiğini vurguladı. Kılıç, Kürek Federasyonu’ndan da konuyu inceleyerek bir daha böyle bir durum yaşanmaması için gerekli uyarıları yapmasını istedi.

FEDERASYONDAN UYARI
Kürek Federasyonu’nun da hem Fenerbahçe hem Galatasaray kulüplerine konuya ilişkin birer resmi yazı göndererek açıklama isteyeceği ve uyarıda bulunacağı öğrenildi. İki kulüp arasında benzeri bir durum geçen hafta boksta yaşanmış, Galatasaray Başkanı Ünal Aysal’ın madalya taktığı Fenerbahçeli boksörün fotoğrafları her iki kulübün web sitelerinde de yayınlanmamıştı.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış