Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Baba krizi

Baba krizi
Son Güncellenme : 10 May 2014 11:24

Baba krizi
Diego’yla imza aşamasına gelen Beşiktaş’ta ‘baba krizi’ patladı. Brezilyalı’nın babası başka bir menajerin devreye girmesine kızarken, “Her şey benimle konuşulacak. Yoksa olmaz” resti çekti

HTSPOR / Kartal YİĞİT

Beşiktaş transferi için büyük uğraş verdigi Diego ile prensipte el sıkışırken; Brezilyalı yıldızın menajerliğini de yapan babası Djair Ribas, Siyah-Beyazlı kulübün araya menajer Özkan Doğan’ı sokmasına büyük tepki gösterdi. Djair Ribas, yönetici Erdal Torunoğulları’nı arayarak, “Diego’yu istiyorsanız araya kimseyi sokmayın. Oğlumun tüm yetkisi bende. Başka bir menajer transferden pay alamaz. Her şey benimle konuşulacak. Aksi halde bu iş olmaz” diye rest çekti. Özkan Doğan’ın UEFA yetkisinin bulunmaması da kafa karıştırırken, yönetimin neden böyle bir menajere yetki verdiği tartışma yarattı. Bazı yöneticilerin konuyu başkan Fikret Orman’a götürürek, “Bu menajerden aldığımız Gökhan Süzen ve Sezer Öztürk’te zarar ettik. Nereden çıktı bu iş” serzenişinde bulunduğu öğrenildi.

ATALAY DEVREYE GİRİYOR
Beşiktaş’ın Dış Transfer Sorumlusu Erdal Torunoğulları ise Diego’ya yıllık 5 milyon Euro ödeneceği iddialarını yalanlarken, “Bizim bir bütçemiz var ve ona göre çalışıyoruz. Beşiktaş taraftarı şunu iyi bilsin ki; onları mutlu edecek oyuncular gelecek” diye konuştu. 29 yaşındaki Brezilyalı için düşünülen ‘nokta harekatı’ da şekillendi. Bu aşamaya kadar Erdal Torunoğulları tarafından sürdürülen transfer harekatına asbaşkan Deniz Atalay’ın noktayı koyacağı ve son görüşmeleri bizzat yapacağı belirtildi.

ÖZEN DE RAHATSIZ
Diego konusunda araya giren menajerler, Futbol Genel Direktörü Önder Özen’i de rahatsız etti. Özen’in yakın çevresine, “Biz kulübün parası boşa gitmesin diye çalışıyoruz. Adamlar araya girerek fiyat yükseltiyor. Lescott’ta da böyle oldu. Biz oyuncunun gerçek menajeri ile anlaştık. Türkiye’den bir yönetici ile arası iyi olan menajer gelip işi bozdu. Bu şekilde yol alamayız. Yazık” dediği öğrenildi.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış