Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Aysal’dan transfer müjdesi

Aysal’dan transfer müjdesi
Son Güncellenme : 25 Haz 2013 20:51

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal’dan taraftarlara transfer müjdesi…

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'dan taraftarlara transfer müjdesi...

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, mazbata töreninde önemli açıklamalar yaptı. Aysal “Artık uygulumaya geçme zamanı. Önümüzdeki 15 gün içinde 2-3 transfer yapacağız” dedi.

MELO, ARDA, SOL BEK…
Aysal “Mazbatayı aldım, artık transferler konusunda bugünden sonra yetkim var. Zaten birtakım hazırlıklarımız vardı. Artık uygulama dönemine geçmek durumundayız. Fazla da süremiz yok. Kampa, hazır bir ekiple gitmek istiyoruz. Seçim süreci aksatmış olabilir. 15 gün içinde ciddi ilerlemeler olacaktır. Galatasaray’ın kadrosunda çok büyük değişiklikler olmayacak. Bizim zaten 2 senedir başarılı olan bir ekibimiz var. Yaz-çiz sistemi uygulamıyoruz. Sistemi bozmak niyetinde değiliz. Nokta atışlarla transfer yapacağız. Onun için bir sürü oyuncu transferi gündemde değil. 2-3 pozisyon doldurulacak. Biz, size devamlı bilgi vermek üzere organize oluyoruz. Kimseye değişik bir bilgi akışı sağlanmayacaktır. Stoper bölgesini çözdük, transferde önceliğimiz Melo’nun pozisyonu. Diğer pozisyonların hepsi hocanın bizden yapacağı taleplere bağlıdır. Olmazsa olmaz pozisyonumuz Melo’nun pozisyonudur. Önümüzdeki günlerde alacağınız ilk haber de bununla ilgili olacak. Hatta sol bek bile bizim için ikinci derecede önemli. Sol bekte Riera ve Hakan Balta var. Arda için devamlı bir talep var. Ama şu an ne kendisi ne de hazır” dedi.

“TFF BU KONUYU DÜŞÜNECEKTİR”
Yabancı kontenjanı hakkında da konuşan Ünal Aysal “Türk sporunun lehine olan neyse bizim için o önemlidir. Her türlü çabamız sadece Galatasaray değil Türk sporunun başarısı içindir. Yurt dışındaki rekabetimiz yönünden önemlidir. Biz Avrupa’nın parçasıysak, onların silahlarıyla savaşmak zorundayız. Türkiye’nin hiçbir kurumu Türk sporuna zarar verecek bir şeyi düşünmez. TFF’den önümüzdeki günlerde buna ters bir karar beklemiyoruz. Bu konuda benim bir endişem yok. Önümüzdeki günlerde bir çözüm çıkacaktır” ifadesini kullandı.

“BİRBİRİMİZİ KORUMALIYIZ”
Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın Avrupa’da ceza alma ihtimallerini yorumlayan Galatasaray Başkanı Aysal “Galatasaray bütün bu sistemin dışındadır. Kesinlikle ilgilenmiyoruz. Temennimiz; Türk kulüplerinin lekelenmeden yoluna devam etmesidir. Bunlar dost camialar. Yurt dışında da birbirimizi korumamız gerekir” diye konuştu.

BEŞİKTAŞ VE TÜRK TELEKOM ARENA…
Beşiktaş’ın, maçlarını Türk Telekom Arena’da oyma isteğine de değinen Aysal “Başkan Fikret Orman, maçlarını Türk Telekom Arena’da oynamak istediklerini söylemişti. Ama resmi bir talep olarak gelmedi. ‘7 maç sizin sahanızda, 7 maç Fenerahçe’nin stadında oynamak istiyoruz’ dedi. Ben de kendisine ‘Beşiktaş dost camia. Bu taleplerinize sıcak yaklaşmak isteriz. Ancak ciddi teknik sornlar var. Başka sorunlar açabilir. Pişman olabiliriz. Bunların çok iyi irdelenmesi lazım’ yanıtını vermiştim. Bugün de aynı şeyi tekrarlıyorum” dedi.

AYSAL VE YÖNETİM KURULU MAZBATALARINI ALDI
Galatasaray Kulübü’nde 22 Haziran Cumartesi günü yapılan olağanüstü genel kurulda yeniden başkanlığa seçilen Ünal Aysal ve yönetim kurulu üyeleri mazbatalarını aldı.

Türk Telekom Arena’nın basın toplantı odasında gerçekleştirilen törende, Galatasaray Kulübü Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar, Aysal ve yöneticilere mazbatalarını verdi. Toplantıda Aysal’ın yanı sıra yönetim kurulu üyeleri Ümit Özdemir, Sedat Doğan, Candan Erçetin, Aka Gündüz Özdemir, Emir Sarıgül, Mete İkiz, Mehmet Cibara, Adnan Nas, Ahmet Yüce Ocaklı, Mehmet İpekdokuyan, Mehmet Karlı, Necati Demirkol ve Ebru Köksal mazbatalarını aldı.

Yöneticilerden Özkan Olcay ve Şükrü Ergün yurt dışında olmaları nedeniyle törene katılamadı.
Yeni seçilen denetim kurulu, sicil kurulu ve disiplin kurulu üyelerinin de mazbatalarını aldığı törenin sonunda kurullar toplu fotoğraf çektirdi.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış