Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Aysal yeni hedefini açıkladı

Aysal yeni hedefini açıkladı
Son Güncellenme : 04 Haz 2013 21:31

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, “Artık hedefimiz Şampiyonlar Ligi’nde ilk 4” diye konuştu

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, yeni yönetimde yer alacak isimler bir basın toplantısı düzenledi

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, yeni yönetimde yer alacak isimler ile basın toplantısı düzenledi. Aysal, bu toplantıda sarı-kırmızılı camiaya birçok mesaj gönderdi. Toplantıda futbol takımıyla ilgili önemli sözler söyleyen Ünal Aysal, sarı-kırmızılı kulübün hedefinin bundan sonra Şampiyonlar Ligi’nde son dört takım arasına kalabilmek olduğunu vurguladı.

İŞTE ÜNAL AYSAL’IN SÖZLERİ..

“SEÇİME İLGİ DÜŞÜK OLABİLİR”
“Keşke bir kaç aday olsaydı da daha farklı bir yarış olsaydı. Bütün yönetimler kendi enerjisini genel kuruldan alır. Bu destek nispetinde başarısını arttırmak zorunda hissedir. 22 Haziran bizim için tehlikeli bir tarih… Tek başına girilen bir seçime ilgi düşük olabilir. Bu kimseyi yanılgıya düşürmesin. Galatasaray’ın geneliklerinde rekabet ve kritik var. Kritik olmazsa gelişmede olmaz. 22 Haziran’dan sonra başlayacak dönemde çok önemli bir tempo ortaya koyacak. Bana güvendiğiniz ve benimle çalışmayı kabul ettiğiniz için teşekkür ederim. İnşallah alnımızın akıyla Galatasaray’ın menfaatlerini koruyacağız”

“G.SARAY EN SEÇKİN İSİMLERDEN KURULU”
“Galatasaray’da fazla değişiklik olmaz ancak fonksiyonları biraz daha güçlendirmek zorundayız. Bizi bekleyen problemler var. İki sezon içerisinde sorun açısında baya rahatladık. Önümüzdeki dönemde de aynı başarıyı sağlayacağımıza yürekten inanıyorum. Kurullar Galatasaray’ın en seçkin isimlerinden kuruldu. Bu arkadaşlarımızı güncel aktif konularda desteğe çağıracağım. Yeni dönemde bu konularla yakından ilgileneceğim.”

“HATALAR ONARILABİLİR”
“Dünyada birinci sınıf takımlara baktığımız zaman hepsinin kurumsallaştığını görüyoruz. Kurumsal yapıyı korumak ve çok iyi işletmek zorundayız. Hatalar yapılsa dahi kurumsal yapı içerisinde bu hatalar onarılabilir. Daha başarılı bir sistem ortaya çıkacaktır.”

“HEDEF BORÇLARI 160-170 MİLYONA İNDİRMEK”
“Mali yapıda geldiğimiz yer belli. Durduğumuz yer belli. Başladığımız noktada nerede olduğumuzu bugün nerede olduğumuzu biliyoruz. Galatasaray’ın kredibiletesi oluşmuştur. Eskiden bankalar şartları bize empoze ediyordu. Artık pazarlık noktasına geldi. İlerleyen dönemde biz empoze edeceğiz. 220 Milyon Dolar’a indirdik borcu. Son iki sezonda borçlar düştü. Hedefimiz gelecek sene mali kuruldu borcu 160-170 Milyon Dolar’a indirmek. Bunun altyapısını hazırladık.”

ŞAMPİYONLAR LİGİ’NDEKİ HEDEFLERİ
“Sportif başarıyı yakalamak için kurumsal ve mali yapının sağlam olması gerekiyor. Bu iki unsur çıtayı yükseltmemizi sağlıyor. Bizim hedefimiz Türkiye Şampiyonluğu değil. Geçtiğimiz sezon biraz hızlı koştuk ilk 10’a girdik. Artık hedefimiz Şampiyonlar Ligi’nde ilk 4. Şanslı olmamız lazım ama benim şans hep yanımdaydı. Önümüzdeki sezon kritikler olacaktır. Basın etki altında kalır. Böyle gelmiş böyle gider. Bunlardan etkilenmeden başarı endeksli olarak yolumuza devam etmek zorundayız.”

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış