Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > “Aysal, Terim’i sevmiyor”

“Aysal, Terim’i sevmiyor”
Son Güncellenme : 23 Ağu 2013 9:42

Gazete Habertürk Genel Yayın Yönetmeni Fatih Altaylı yorumladı…

Gazete Habertürk Genel Yayın Yönetmeni Fatih Altaylı yorumladı...

Video

“Aysal, Terim’i sevmiyor!”

Videoya gitmek için tıklayınız

Gazete Habertürk Genel Yayın Yönetmeni Fatih Altaylı, HABERTÜRK TV’de Ece Üner’in sunduğu Akşam Raporu’na katıldı.

Fatih Terim’in sezon sonuna kadar hem Galatasaray’ı hem de A Milli Takım’ı çalıştıracak olmasını yorumlayan Fatih Altaylı “Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Fatih Terim’i sevmiyor. Aslında kimseyi sevmiyor. Bu hareketle Ünal Aysal, Fatih Terim’i taraftarların önüne attı. Ama Terim de Aysal’a pabuç bırakmaz” dedi.

 Video için tıklayınız…

“MUSTAFA DENİZLİ DAHA İYİ BİR TERCİHTİ”

Fatih Altaylı şunları söyledi:

“Dünyada bunun örnekleri var. Ama burada başka tartışmalar çıkar. Fatih Terim tercihlerini Galatasaray’dan yana kullanırsa ‘Takımını kayırıyor’ diyecekler. Fenerbahçe’nin önemli bir maçının olduğu dönemdeki tercihleri eleştiri konusu olabilir. Türkiye gibi duygusal bir ülkede bunlar konuşulur. Galatasaray lehine hakem hatası olursa büyük tartışmalar çıkar. ‘Dünyada ve Türkiye’de başka teknik direktör kalmadı mı?’ sorusu gündeme gelir. Bence Mustafa Denizli daha iyi bir seçim olabilirdi. Galatasaray gibi hedefleri olan bir takımın hocasına teklif götürmek de biraz garip oldu.”

“TERİM, AYSAL’A HİÇ GÜVENMİYOR”
“Burada herkes satranç oynuyor. Fatih Terim’in kulüpte sorunları var. Başkan ile anlaşmazlığı var. Galatasaray’ın kendisiyle sözleşme uzatmasını istiyor. Ünal Aysal bir erken seçimle görev süresini 3 yıl daha uzattı. Buna rağmen Terim’in sözleşmesini uzatmadı. Terim de önünü görmek için bunu bekledi. Ünal Aysal ‘Kardeşim’ dediği kişilere seçimde neler yaptığını gördüğü için Terim, Aysal’a güvenmiyor. ‘Bülent Tulun, gider Fransa’dan falan yerime teknik adam bulur’ diye düşünüyor. Fatih Terim çok güzel bir koz yakaladı. Ünal Aysal, Fatih Terim’i sevmiyor. Aslında kimseyi sevmiyor. Fatih Terim’in etkinliğinden, karizmasından rahatsız. Ünal Aysal kulüpte tek başına ‘Mr. Galatasaray’ olmak istiyor. Ünal Aysal 70 yaşında. Hayat çizgisine bakarsanız ne manevralar görürsünüz.”

“TERİM’İ TARAFTARLARIN ÖNÜNE ATTI”
“Ünal Aysal, Fatih Terim’i taraftarların önüne attı. Ünal Aysal bir taşla iki kuş vurmak istiyor. Ama Terim, Aysal’a kolay kolay pabuç bırakmaz. Ünal Aysal ‘Bu seneki maçlar için biz izin veririz. Sezon sonunda sözleşmesi bitiyor. Ondan sonrasına Terim karar verecek’ diyor. Böyle yaparak hem Terim’den hem de Terim’in gölgesinden kurtulacak. Aysal topu Fatih Terim’in üstüne attı. Şimdi Terim’in manevrasını bekliyorum. Fatih Terim de yıllardır futbolun ve Galatasaray camiasının içinde. Bu nedenle boş geçmez yani.”

FATİH ALTAYLI YAZDI: TERİM FİKRİ AZİZ YILDIRIM’DAN

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış