Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Aysal tek aday!

Aysal tek aday!
Son Güncellenme : 23 Eyl 2014 11:01

Aysal tek aday!
Kulübün mali yapısı yüzünden kimse aday olmaya cesaret edemiyor. Başkan Ünal Aysal devam ederse, kimse rakip olmayacak!

HTSPOR / Erhan TELLİ
Galatasaray Kulübü’nde 25 Ekim’de yapılacak Olağanüstü Genel Kurul’da başkanlık için adı geçen tüm aday adayları, Ünal Aysal’ın durumuna göre seçime girip girmeme kararı alacaklar.

Aysal’ın “Varım” demesi durumunda hiç kimsenin aday olarak yarışa girmeye niyetli olmadığı ancak Başkan’ın seçime girmeyeceğini açıklaması halinde ise en az 3 ismin birden başkanlık yarışı için ortaya çıkabileceği belirtiliyor. Çoklu aday halinde, camia içinde bir konsensüs arayışı başlayacak.

40 MİLYON DOLAR GEREKİYOR
Yaklaşık 400 milyon doları bulan yüksek borç miktarı ve seçimin hemen ardından kısa sürede ödenmesi gereken 40 milyon dolarlık vadesi gelen banka borçları nedeniyle aday adayları kararlarını iki kez gözden geçiriyor. Camia içinde hiç kimsenin bu kadar kısa süre içinde bu borcun altına girmeye cesaret edemeyeceği, dolayısıyla da Aysal’ın yine tek aday olarak seçime girebileceği konuşuluyor.

B planı için de muhalifler, isimler üzerinde istişareler yaparak alternatif adayları belirlemeye çalışıyor. TFF eski başkanı Haluk Ulusoy, eski ikinci başkanlardan Ali Dürüst ve Adnan Öztürk’ün nabzı yoklanıyor.

KARAR ANI
Başkan Ünal Aysal’ın bugün ya da yarın seçime girip girmeme kararını kamuoyuna açıklaması bekleniyor. Aysal’ın yoğun baskılar nedeniyle devam etmeye sıcak baktığı bildirildi.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış