Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > “Aysal seçim kararını açıklamalı”

“Aysal seçim kararını açıklamalı”
Son Güncellenme : 14 Haz 2013 6:06

Adnan Öztürk açıklamalarda bulundu

Adnan Öztürk açıklamalarda bulundu

Galatasaray’ın yeni yönetiminde yer almayacak olan başkan yardımcısı Adnan Öztürk seçim kararının kendisi için sürpriz olduğunu söyledi. Öztürk, başkan Ünal Aysal’dan bunun gerekçesini açıklamasını beklediğini dile getirdi.

Adnan Öztürk, NTVSpor’a yaptığı açıklamada, seçim kararının kendisi için sürpriz olduğunu söyleyerek, başkan Ünal Aysal’dan bunun gerekçesini açıklamasını beklediğini dile getirdi. Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın UEFA Disiplin Kurulu’na sevkedilmesini de değerlendiren Öztürk, konunun Türk futboluna zarar vermeden sonuçlanmasını istediğini belirtti.

Galatasaray başkan yardımcısı Adnan Öztürk, yönetimde yer aldığı dönemde önemli başarılara imza attıklarını belirtirken, “Görevde olduğumuz 2 sene boyunca başarılı bir dönem geçirdiğimizi düşünüyorum. Galatasaray, özellikle futbol ve ekonomi anlamında toparlanma sürecine girdi.” dedi.

Galatasaray’a hizmet etmeye devam edeceğinin altını çizen Öztürk, “Başkanımız Ünal Aysal’ın seçilmesi muhakkak. Bizler yönetimde olmasak da hizmet etmeye devam edeceğiz. Başkanın açıklamlarını dinledim. Yeni programında hedefi kulübün tam anlamıyla şeffaf bir yapıda olması. Galatasaray’da ne görev gelirse yaparız” şeklinde konuştu.

Seçim kararının kendisi için sürpriz olduğunu ifade eden Öztürk, “Seçim kararı benim için sürpriz oldu. Başkan Ünal Aysal zamanı geldiğinde bu kararının gerekçesini açıklamalı. Yeni yönetim kurulunda fikrimize uymayan işler olursa, kamuoyu önünde eleştirmeyiz” dedi.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış