Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > "Aysal öyle anılacak"

"Aysal öyle anılacak"
Son Güncellenme : 08 Eki 2014 17:14

"Aysal öyle anılacak"
Galatasaray’ın eski futbol şube sorumlusu Fatih Gökşen, sarı kırmızılı kulüpteki olağanüstü nitelikteki seçimli genel kurul ve başkan Ünal Aysal’ın kararıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu

Galatasaray’ın eski futbol şube sorumlusu Fatih Gökşen, sarı kırmızılı kulüpteki olağanüstü nitelikteki seçimli genel kurul ve başkan Ünal Aysal’ın kararıyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

Gökşen, “Bu seçimden uzun soluklu bir yönetim kurulu çıkacağını sanmıyorum. Şu anda yaşadıklarımızın en kısa sürede yeniden yaşanacağı düşüncesindeyim. Galatasaray yöneticisi olmak itibarı çok yüksek bir statü. Çok zor ve ulvi bir vazife. Son dakika isimleri yazılarak listeler oluşturulmamalı” dedi.

Fatih Gökşen, “Yönetim kurulu listelerine bakın, liseli alaylı seçim yarışının olacağa gözüküyor. Yalman’ın listesinde Adnan Polat’a yakın isimler var” şeklinde konuştu.

“G.SARAY’I EN ÇOK BORÇLANDIRAN BAŞKAN”
Gökşen, “Türkiye’nin sayılı zenginlerinden ve iş adamlarından olan Ünal Aysal’ın Galatasaray’ın mali durumunu buralara kadar getirdikten sonra alelacele, kaçarcasına gitmesi Galatasaraylıları üzüyor. Galatasaray Divan Kurulu’nun olağanüstü toplanması bir bahane olmamalı. Daha önce başkanlar döneminde de buna benzer olaylar olmuştur. Daha güçlü bir yönetim anlayışı sergilemeliydi. Ama başkan bunu yapmadı. Kolay olanı, başkanlığı bırakıp gitme yolunu seçti. Harcanan parayla iki tane şampiyonluk, bayan spor branşlarındaki şampiyonluklar çok büyük başarı olarak görülmemeli. Geçmişteki başkanlar da bunları yaptı; ama hiç bir zaman Aysal dönemindeki kadar çok para harcanmadı. Başkanın bazı şeyleri temizleyip gitmeliydi. Buradan gidişi bir soru işaretidir. Başkan’ın bir efsane olarak anılacağını sanmıyorum. Galatasaray’ı en çok borçlandıran başkan olarak anılacaktır” dedi.

“YENİ BAŞKAN ÇOK SIKI BİR MALİ DENETİM UYGULAMALI”
Mali duruma da değinen Gökşen, “Yeni gelecek başkan, 40 milyon dolarlık bütçe açığını kapatmak için şubelerde sıkı mali tedbirler uygulayacak. Personel çıkışları başlayacak. Futbol takımındaki bazı futbolcuları satacaklar gerekirse, bazıları için fiyat indirimine gitmek zorundalar. Benim en büyük korkum ödemeler nedeniyle yabancı futbolcular da UEFA problemlerinin çıkmaması” ifadelerini kullandı.

(Radyospor)

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış