Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Avrupa Ligi’ne Bursa gidiyor

Avrupa Ligi’ne Bursa gidiyor
Son Güncellenme : 17 Haz 2014 22:07

Avrupa Ligi'ne Bursa gidiyor
Eskişehirspor ve Sivasspor’un cezalarının onanması durumunda Bursaspor, UEFA Avrupa Ligi’ne 2. ön eleme turundan katılacak

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Eskişehirspor ve Sivasspor’un cezalarının onanması durumunda, Bursaspor’un UEFA Avrupa Ligi’ne 2. ön eleme turundan katılacağını bildirdi.

Kulübün internet sitesinde yer alan açıklamada, TFF’nin Bursaspor Kulübü’ne gönderdiği yazıda, Eskişehirspor ve Sivasspor’un cezalarının onanması durumunda yeşil-beyazlıların UEFA Avrupa Ligi’ne 2. ön eleme turundan katılacağının yazdığı belirtildi.

TFF’nin kulübe gönderdiği yazıda şu ifadeler yer aldı:
“UEFA tarafından federasyonumuza gönderilen 16.06.2014 tarihli yazıya istinaden, kulübümüz Bursaspor 2014-2015 UEFA Avrupa Ligi’ne 2. ön eleme turundan itibaren katılacaktır ve 23 Haziran 2014 tarihinde yapılacak UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turu kura çekimine kulübünüzden bir temsilcinin katılması uygun görülmüştür. Bu vesileyle tekrar belirtmek isteriz ki kulübümüzün UEFA Avrupa Ligine katılması, Sivasspor ve Eskişehirspor kulüplerimizin, Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi’ne (CAS) yaptığı başvuru sonucunda neticelendirilecektir. Kulübümüze başarılar diler, konuyu bilgilerinize sunarız.”

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış