Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Bahis Formülleri > Avrupa için son 2 engel

Avrupa için son 2 engel
Son Güncellenme : 29 Mar 2013 13:10

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, önümüzdeki sezona yönelik UEFA lisansı alınabilmesi için hesap tahtasında sadece iki isim kaldığını belirtti.

UEFA lisansını almak için zamanla yarışan Beşiktaş’ın önündeki engeller Alves ve Ferrari… Yönetici Berk Hacıgüzeller Matteo Ferrari’ye olan 8.2 milyon Euro’luk borcu çözmek için Milano’ya gitti. A.Madrid’den bonservisinin yarısını 3.1 milyon Euro’ya alınan Alves için İspanyollarla temastalar…

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, önümüzdeki sezona yönelik UEFA lisansı alınabilmesi için hesap tahtasında sadece iki isim kaldığını belirtti: Matteo Ferrari ve Julio Alves… Siyah beyazlıların iki fut-bolcuya ödenmesi gereken meblağ ise toplam 11 milyon 300 bin Euro. Bu paranın bugün mesai saatine kadar ödenmesi gerekiyor.

‘ÇALIŞMALARI BUGÜN SONUÇLANDIRACAĞIZ’
İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi ve yöneticilerle önceki akşam geç saatlere kadar borç ödeme ve yapılandırma konusunda çalışan Orman, önemli aşama kaydettiklerini söyledi. Başkan, “Şu anda sadece Ferrari ve Alves ile görüşmeler sürüyor. Büyük ihtimalle netleşecek. ‘Borçsuz’ kalınması gereken 13 kalemden eksik olan Alves ve Matteo Ferrari’yle ilgili çalışmaları da bugün tamamlayacağız” dedi.

‘AVRUPA KUPALARI HAKKINI ALACAĞIZ’
Mali işlerden sorumlu yönetici Berk Hacıgüzeller’in Ferrari’ye olan 8.2 milyon Euro’luk borcu çözmek için Milano’ya gittiğini belirten Orman, “Hacıgüzeller, Ferrari’nin avukatlarıyla görüşecek. Kulübün vergi taksitine ilişkin de kasasından 2.5 milyon Euro çıkarması gerekiyor. Ayrıca Atletico Madrid’den bonservisinin yarısını 3 milyon 100 bin Euro’ya aldığı Portekizli Alves’e dair de İspanyollarla temas halindeyiz. Bugün Ferrari ve Alves’in işini çözerek UEFA’dan lisans alacağız ve Avrupa kupalarına katılma hakkını elde edeceğiz” diye konuştu.

Kaynak: Hürriyet

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış